ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

Genoa me ofertë për Quinteron

Genoa me ofertë për Quinteron
Skuadra nga Serie A, Genoa ka bërë ofertë për mesfushorin e River Plates, kolumbianin Juan Quintero, njoftoi të premten e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport”. Raportohet se Genoa ka kërkuar huazimin e Quinteros ...
Koha.net | 17-Jan-2020 21:39
Skuadra nga Serie A, Genoa ka bërë ofertë për mesfushorin e River Plates, kolumbianin Juan Quintero, njoftoi të premten e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport”. Raportohet se Genoa ka kërkuar huazimin e Quinteros ...

Berisha, afër zyrtarizimit në Fenerbahce
Është bërë e ditur se futbollisti i Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha, mund të jetë transferi i radhës i skuadrës së madhe turke, Fenerbahce. Sipas gazetës së njohur “Sabah”, lojtari ka pranuar ofertën e Fenerbahces sa ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 08:45
Është bërë e ditur se futbollisti i Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha, mund të jetë transferi i radhës i skuadrës së madhe turke, Fenerbahce. Sipas gazetës së njohur “Sabah”, lojtari ka pranuar ofertën e Fenerbahces sa ...

Sulmuesi shqiptar pranë zyrtarizimit tek Fenerbahce
Një lajm i bujshëm vjen nga shtypi turk ku thuhet se sulmuesi Mërgim Berisha pritet të firmosi me klubin e Fenerbahçes. Gazeta presitgjoze “Sabah” shkruan se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 09:15
Një lajm i bujshëm vjen nga shtypi turk ku thuhet se sulmuesi Mërgim Berisha pritet të firmosi me klubin e Fenerbahçes. Gazeta presitgjoze “Sabah” shkruan se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i ...

Pochettino tregon simpatinë për Premier League dhe La Liga, pikërisht në njërën nga këto pritet të jetë edhe e ardhmja e tij
Futbollisti i Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha mund të jetë transferi i radhës i skuadrës së madhe turke, Fenerbahce. Sipas gazetës së njohur “Sabah”, shkruan se lojtari ka pranuar ofertën e Fenerbahces sa i përket ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 10:50
Futbollisti i Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha mund të jetë transferi i radhës i skuadrës së madhe turke, Fenerbahce. Sipas gazetës së njohur “Sabah”, shkruan se lojtari ka pranuar ofertën e Fenerbahces sa i përket ...

Mungon vetëm zyrtarizmi: Sulmuesi nga Kosova i bashkohet Muriqit te Fenerbahçe
Fenerbahçe ka vendosur që ta transferojë futbollistin nga Kosova, Mërgim Berisha, i cili është pjesë e Red Bull Salzburg. Ndonëse Federata e Futbollit të Turqisë i ka vendosur kufizime financiare klubit nga Stambolli, ...
Zeri | 16-Jan-2020 10:50
Fenerbahçe ka vendosur që ta transferojë futbollistin nga Kosova, Mërgim Berisha, i cili është pjesë e Red Bull Salzburg. Ndonëse Federata e Futbollit të Turqisë i ka vendosur kufizime financiare klubit nga Stambolli, ...

Pas Muriqit, Ali Koç te Fenerbahçe sjellë edhe një sulmues tjetër shqiptarë!
Vedat Muriqi shumë shpejt mund të bëhet me një partner sulmi shqiptar te Fenerbahçe. Bëhet fjalë për talentin e Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha, i cili do të ndihmonte Muriqin të merrte frymë më lirisht në momentet më ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 00:35
Vedat Muriqi shumë shpejt mund të bëhet me një partner sulmi shqiptar te Fenerbahçe. Bëhet fjalë për talentin e Red Bull Salzburg, Mërgim Berisha, i cili do të ndihmonte Muriqin të merrte frymë më lirisht në momentet më ...

Mergim Berisha drejt kalimit në Fenerbahçes
Sulmuesi Mërgim Berisha pritet që karrierën ta vazhdojë në Turqi, te Fenerbahçe. E përditshmja turke “Sabah” ka njoftuar të mërkurën se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i Turqisë tashmë është në ...
Gazeta Express | 15-Jan-2020 23:47
Sulmuesi Mërgim Berisha pritet që karrierën ta vazhdojë në Turqi, te Fenerbahçe. E përditshmja turke “Sabah” ka njoftuar të mërkurën se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i Turqisë tashmë është në ...

Berisha drejt Fenerbahçes
Sulmuesi Mërgim Berisha pritet që karrierën ta vazhdojë në Turqi, te Fenerbahçe. E përditshmja turke “Sabah” ka njoftuar të mërkurën se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i Turqisë tashmë është në ...
AlbInfo | 15-Jan-2020 22:28
Sulmuesi Mërgim Berisha pritet që karrierën ta vazhdojë në Turqi, te Fenerbahçe. E përditshmja turke “Sabah” ka njoftuar të mërkurën se Berisha ka pranuar ofertën e Fenerbahçes dhe ekipi elitar i Turqisë tashmë është në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved