ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 10:24

Futbolli skocez mes debateve, nuk lejohen goditjet me kokë

Futbolli skocez mes debateve, nuk lejohen goditjet me kokë
Federata e Futbollit e Skocisë ka vendosur që futbollistët e rinj nën moshën 12 vjeç të mos lejohen të godasin topin me kokë. Arsyeja nuk ka të bëj me një ndryshim të rregullave të lojës, por një studim të universitetit ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 18:05
Federata e Futbollit e Skocisë ka vendosur që futbollistët e rinj nën moshën 12 vjeç të mos lejohen të godasin topin me kokë. Arsyeja nuk ka të bëj me një ndryshim të rregullave të lojës, por një studim të universitetit ...

Gol me kokë? Nuk lejohet! Vendimi i çuditshëm i Federatës Skoceze të Futbollit
Gol me kokë? Jo, nuk lejohet. Ky është vendimi i federatës së futbollit skocez për futbollistët e rinj nën 12 vjeç. Arsyeja nuk ka të bëjë me një ndryshim të rregullave të lojës, por një studim të universitetit të ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 12:00
Gol me kokë? Jo, nuk lejohet. Ky është vendimi i federatës së futbollit skocez për futbollistët e rinj nën 12 vjeç. Arsyeja nuk ka të bëjë me një ndryshim të rregullave të lojës, por një studim të universitetit të ...

Sa vjeç është zemra juaj? Zbuloni faktorët që e dobësojnë para kohe
Në Shqipëri renditet si shkaku i parë i humbjes së parakohshme të jetës. Po ju a jeni të rrezikuar? Një projekt i përbashkët i Universitetit të Bostonit dhe Institutit Amerikan Për Zemrën, do të hedhë në treg një ...
Lajminet | 16-Jan-2020 11:23
Në Shqipëri renditet si shkaku i parë i humbjes së parakohshme të jetës. Po ju a jeni të rrezikuar? Një projekt i përbashkët i Universitetit të Bostonit dhe Institutit Amerikan Për Zemrën, do të hedhë në treg një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved