ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:41

Fermerët hedhin prodhimet, s’ka treg dhe subvencione nga shteti

Fermerët hedhin prodhimet, s’ka treg dhe subvencione nga shteti
Fermeret e fshatrave Gajdë dhe Sheq-Gajdë ne Berat po përballen me një situatë të vështirë pasi nuk po shesin dot prodhimet e tyre bujqësore. Shkak për këtë situatë, sipas fermerëve, është bërë bërë çmimi ulët në treg ...
Medial | 18-Jan-2020 18:12
Fermeret e fshatrave Gajdë dhe Sheq-Gajdë ne Berat po përballen me një situatë të vështirë pasi nuk po shesin dot prodhimet e tyre bujqësore. Shkak për këtë situatë, sipas fermerëve, është bërë bërë çmimi ulët në treg ...

Fermerët hedhin prodhimet, s’ka treg dhe subvencione nga shteti
Fermeret e fshatrave Gajdë dhe Sheq-Gajdë ne Berat po përballen me një situatë të vështirë pasi nuk po shesin dot prodhimet e tyre bujqësore. Shkak për këtë situatë, sipas fermerëve, është bërë bërë çmimi ulët në treg ...
VizionPlus | 18-Jan-2020 17:57
Fermeret e fshatrave Gajdë dhe Sheq-Gajdë ne Berat po përballen me një situatë të vështirë pasi nuk po shesin dot prodhimet e tyre bujqësore. Shkak për këtë situatë, sipas fermerëve, është bërë bërë çmimi ulët në treg ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved