ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 18:57

Specialja vazhdon punën, ja kush është i ftuari i radhës

Specialja vazhdon punën, ja kush është i ftuari i radhës
KOSOVE Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije në “Facebook” se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. “Familjarë dhe miq të ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 16:29
KOSOVE Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije në “Facebook” se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. “Familjarë dhe miq të ...

Ish-ushtari i UÇK-së Bahri Gashi ftohet nga Specialja në cilësinë e të dyshuarit
Ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi, dje ka marrë ftesë nga Prokuroria Speciale në Hagë. Këtë e ka bërë të ditur në rrjetin social Facebook. Ai ka thënë se është ftuar në cilësinë e të dyshuarit. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 16:42
Ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi, dje ka marrë ftesë nga Prokuroria Speciale në Hagë. Këtë e ka bërë të ditur në rrjetin social Facebook. Ai ka thënë se është ftuar në cilësinë e të dyshuarit. ...

Edhe ish-numri dy i SHIK-ut raportohet të jetë thirrur nga Gjykata Speciale
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:11
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...

Limaj ngushëllon familjen e ish-luftëtarit, Agim Shala
Sot ka ndërruar jetë ish-ushtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Shala.
Kosova Press | 17-Jan-2020 21:04
Sot ka ndërruar jetë ish-ushtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Shala.

Ish-numri 2 i ShIK-ut ftohet nga Gjykata Speciale
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në ShIK, Elmi Reçica, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Siç raporton Indeksonline, dikur numri dy i ShIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 20:54
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në ShIK, Elmi Reçica, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Siç raporton Indeksonline, dikur numri dy i ShIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica ...

Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci ftohen nga Gjykata Speciale
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...
InFokusi | 17-Jan-2020 20:27
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...

Edhe ish-numri dy i SHIK’ut raportohet të jetë thirrur nga Gjykata Speciale
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 20:19
Ish-zëvëndësi i Kadri Veselit në Shërbimin Informativ të Kosovës (SHIK), Elmi Reçica, raportohet të jetë thirrur për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale. Dikur numri dy i SHIK-ut, tash deputet i Partisë Demokratike ...

Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci ftohen nga Gjykata Speciale
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vazhduar me ftesa të tjera për ish-ushtarët e UCK-së. Indeksonline mëson se deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci, janë dy figurat e ish-ushtrisë ...
Zeri | 17-Jan-2020 20:10
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vazhduar me ftesa të tjera për ish-ushtarët e UCK-së. Indeksonline mëson se deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci, janë dy figurat e ish-ushtrisë ...

Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci ftohen nga Gjykata Speciale
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vazhduar me ftesa të tjera për ish-ushtarët e UCK-së. Indeksonline mëson se deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci, janë dy figurat e ish-ushtrisë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 19:40
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vazhduar me ftesa të tjera për ish-ushtarët e UCK-së. Indeksonline mëson se deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci, janë dy figurat e ish-ushtrisë ...

Reagon Rexhep Selimi: S’është e vërtetë që kam kërkuar siguri nga ndërkombëtarët!
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka hedhur poshtë raportimet se ka kërkuar siguri nga ndërkombëtarët, pas intervistimit nga Gjykata Speciale. “Është krejtësisht e pavërtetë, nuk e kam kërkuar një gjë të ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:50
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka hedhur poshtë raportimet se ka kërkuar siguri nga ndërkombëtarët, pas intervistimit nga Gjykata Speciale. “Është krejtësisht e pavërtetë, nuk e kam kërkuar një gjë të ...

Rexhep Selimi kërkon siguri nga ndërkombëtaret pas intervistimit në Hagë
Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë thënë se Selimi pas këtij intervistimi ka kërkuar siguri të lartë nga ndërkombëtarët. Ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është intervistuar nga prokuroria në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:33
Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë thënë se Selimi pas këtij intervistimi ka kërkuar siguri të lartë nga ndërkombëtarët. Ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është intervistuar nga prokuroria në ...

Reagon Rexhep Selimi: S’është e vërtetë që kam kërkuar siguri nga ndërkombëtarët!
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka hedhur poshtë raportimet se ka kërkuar siguri nga ndërkombëtarët, pas intervistimit nga Gjykata Speciale. “Është krejtësisht e pavërtetë, nuk e kam kërkuar një gjë të ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 17:21
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka hedhur poshtë raportimet se ka kërkuar siguri nga ndërkombëtarët, pas intervistimit nga Gjykata Speciale. “Është krejtësisht e pavërtetë, nuk e kam kërkuar një gjë të ...

Ky është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit, raporton Express. Përmes një postimi në ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 16:28
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit, raporton Express. Përmes një postimi në ...

Bahri Gashi ftohet në cilësinë e të dyshuarit nga Specialja
Ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi, ka njoftuar se dje ka marrë ftesë nga Prokuroria Speciale në Hagë. Ai lajmin e ka bërë të ditur sot në rrjete sociale, duke shtuar se ftesën e ka marrë për ...
Koha.net | 17-Jan-2020 16:19
Ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi, ka njoftuar se dje ka marrë ftesë nga Prokuroria Speciale në Hagë. Ai lajmin e ka bërë të ditur sot në rrjete sociale, duke shtuar se ftesën e ka marrë për ...

Specialja e fton edhe një ish-pjesëtar të UÇK-së
Gjykata Speciale me seli në Hagë i ka dërguar ftesë ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashit. Lajmin e ka bërë të ditur vet Gashi përmes një shkrimi në Facebook, ku ka treguar se është ftuar në ...
Medial | 17-Jan-2020 16:10
Gjykata Speciale me seli në Hagë i ka dërguar ftesë ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashit. Lajmin e ka bërë të ditur vet Gashi përmes një shkrimi në Facebook, ku ka treguar se është ftuar në ...

Specialja e fton edhe një ish-pjesëtar të UÇK-së
Gjykata Speciale me seli në Hagë i ka dërguar ftesë ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashit. Lajmin e ka bërë të ditur vet Gashi përmes një shkrimi në Facebook, ku ka treguar se është ftuar në ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 16:05
Gjykata Speciale me seli në Hagë i ka dërguar ftesë ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashit. Lajmin e ka bërë të ditur vet Gashi përmes një shkrimi në Facebook, ku ka treguar se është ftuar në ...

Rexhep Selimi kërkon siguri nga ndërkombëtaret pas intervistimit në Hagë
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në dhjetor të vitit të kaluar kishte udhëtuar drejt Hagës, për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara në Gjykatën Speciale. Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 16:02
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në dhjetor të vitit të kaluar kishte udhëtuar drejt Hagës, për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara në Gjykatën Speciale. Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë ...

Rexhep Selimi kërkon siguri nga ndërkombëtaret pas intervistimit në Hagë
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në dhjetor të vitit të kaluar kishte udhëtuar drejt Hagës, për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara në Gjykatën Speciale. Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:56
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në dhjetor të vitit të kaluar kishte udhëtuar drejt Hagës, për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara në Gjykatën Speciale. Burimet ndërkombëtare të IndeksOnline kanë ...

Bahri Gashi i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gashi, i cili përmes një shkrimi ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:05
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gashi, i cili përmes një shkrimi ...

Ky është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit Përmes një postimi në llogarinë e tij në ...
InFokusi | 17-Jan-2020 15:50
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Ai ka bërë me dije se do të intervistohet në cilësinë e të dyshuarit Përmes një postimi në llogarinë e tij në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved