ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:46

Identifikohet shqiptari i përplasur për vdekje në Itali

Identifikohet shqiptari i përplasur për vdekje në Itali
Nje shtetas shqiptar i perplasur nga nje makine ne Rimini eshte identifikuar. Sulejman Halimi, 63 vjec përplasur nga një makinë tip “Mercedes A-Class” në autostradën “Shtetërore 9 Emilia”, në kilometrin e 901. Zona ku ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 08:55
Nje shtetas shqiptar i perplasur nga nje makine ne Rimini eshte identifikuar. Sulejman Halimi, 63 vjec përplasur nga një makinë tip “Mercedes A-Class” në autostradën “Shtetërore 9 Emilia”, në kilometrin e 901. Zona ku ...

FOTO/ E rëndë në Itali, shqiptari përplaset për vdekje në autostradë
RIMINI Një aksident tragjik ka ndodhur në një autostradë në Via Emilia të Riminit, ku një makinë ka përplasur një 63-vjeçar. Aksidenti ka qenë fatal, duke lënë të vdekur në vend burrin. Nuk është e qartë nëse burri po ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 15:52
RIMINI Një aksident tragjik ka ndodhur në një autostradë në Via Emilia të Riminit, ku një makinë ka përplasur një 63-vjeçar. Aksidenti ka qenë fatal, duke lënë të vdekur në vend burrin. Nuk është e qartë nëse burri po ...

E përplasi makina për vdekje, zbulohet identiteti i shqiptarit, shoferi italian: Nuk e pashë…
Një 63-vjeçar shqiptar u përplas për vdekje në Rimini të Italisë mbrëmjen e djeshme. Viktima është Halim Sulejmani. Sipas medieve italiane, shqiptari kishte dalë shëtitje në momentin që u përplas për vdekje nga një ...
Telegraf | 17-Jan-2020 08:45
Një 63-vjeçar shqiptar u përplas për vdekje në Rimini të Italisë mbrëmjen e djeshme. Viktima është Halim Sulejmani. Sipas medieve italiane, shqiptari kishte dalë shëtitje në momentin që u përplas për vdekje nga një ...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, ndërron jetë një person
Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person.
Top Channel | 16-Jan-2020 14:10
Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person.

E përplas makina, humb jetën shqiptari në Itali
Një 63 vjeçar shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Itali. Mediat amerikane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rimini ku shqiptari Halim Sulejmani është ...
ABCNews | 17-Jan-2020 09:54
Një 63 vjeçar shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Itali. Mediat amerikane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rimini ku shqiptari Halim Sulejmani është ...

Identifikohet viktima e aksidentit në rrugën Lezhë-Shkodër
Identifikohet viktima e aksidentit të rëndë të regjistruar mesditën e kësaj të enjte në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Ndue Lleshi, drejtues njerës prej makinave të përfshira në aksident humbi jetën nga përplasja e fortë ...
VizionPlus | 16-Jan-2020 13:55
Identifikohet viktima e aksidentit të rëndë të regjistruar mesditën e kësaj të enjte në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Ndue Lleshi, drejtues njerës prej makinave të përfshira në aksident humbi jetën nga përplasja e fortë ...

Del emri, makina aksidenton per vdekje emigrantin shqiptar ne Itali
Nje emigrant shqiptar ne Itali u aksidentua rende teksa kishte dalë për shëtitje. Pas ngjarjes ai humbi jetën tragjikisht. Viktima është një shqiptar në Emilia të Italisë, i quajtur Halim Sulejmani 63 vjeç. Shqiptari ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 18:36
Nje emigrant shqiptar ne Itali u aksidentua rende teksa kishte dalë për shëtitje. Pas ngjarjes ai humbi jetën tragjikisht. Viktima është një shqiptar në Emilia të Italisë, i quajtur Halim Sulejmani 63 vjeç. Shqiptari ...

Vdes 63-vjeçari shqiptar në një aksident fatal, në Itali
Një aksident tragjik ka ndodhur ë një autostradë në “Via Emilia” të Riminit, ku një makinë ka përplasur një 63-vjeçar. Aksidenti ka qenë fatal, duke lënë të vdekur në vend burrin. Nuk është e qartë nëse burri po ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 16:25
Një aksident tragjik ka ndodhur ë një autostradë në “Via Emilia” të Riminit, ku një makinë ka përplasur një 63-vjeçar. Aksidenti ka qenë fatal, duke lënë të vdekur në vend burrin. Nuk është e qartë nëse burri po ...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. “BalkanWeb” mëson se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen ...
Telegraf | 16-Jan-2020 13:30
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. “BalkanWeb” mëson se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen ...

Përplasen dy makina në Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një person ka humbur jetën këtë të enjte, pas përplasjes së dy makinave në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Piraj, ndërkohë nuk dihen detaje të tjera. Policia dhe grupi hetimor kanë ...
Dritare | 16-Jan-2020 15:28
Një person ka humbur jetën këtë të enjte, pas përplasjes së dy makinave në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Piraj, ndërkohë nuk dihen detaje të tjera. Policia dhe grupi hetimor kanë ...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Mësohet se viktimë në këtë aksident ka mbetur Ndue Marku nga Blinishti, trupi i të cilit ka mbetur në makinë për shkak të deformimit të ...
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 13:46
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Mësohet se viktimë në këtë aksident ka mbetur Ndue Marku nga Blinishti, trupi i të cilit ka mbetur në makinë për shkak të deformimit të ...

Makinat bëhen copë në Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, nga përplasja ka mbetur i vdekur një person. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Piraj. Viktima ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 13:38
Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, nga përplasja ka mbetur i vdekur një person. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Piraj. Viktima ...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën një person
Një person ka humbur jetën pasditen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Shkoder në afërsi të Balldrenit, ku nje automjet ka ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 15:26
Një person ka humbur jetën pasditen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Shkoder në afërsi të Balldrenit, ku nje automjet ka ...

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person
Sipas burimeve të Top Channel, bëhet me dije se, aksidenti i shënuar pak më parë në aksin Lezhë-Shkodër, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë ka mbetur i vdekur një person, identiteti i të cilit ...
Lajminet | 16-Jan-2020 13:31
Sipas burimeve të Top Channel, bëhet me dije se, aksidenti i shënuar pak më parë në aksin Lezhë-Shkodër, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë ka mbetur i vdekur një person, identiteti i të cilit ...

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person
Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Në aksident ishin të përfshira dy automjete. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës, raporton ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 13:26
Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Në aksident ishin të përfshira dy automjete. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës, raporton ...

Humb jetën tragjikisht një shqiptar në Itali
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e kësaj të mërkure në Itali. Mediat vendase shkruajnë se një automjet përplasi për vdekje një 63- vjeçar shqiptar, i cili ka qenë duke ecur në rrugë. Identiteti i......
Zeri | 16-Jan-2020 13:26
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e kësaj të mërkure në Itali. Mediat vendase shkruajnë se një automjet përplasi për vdekje një 63- vjeçar shqiptar, i cili ka qenë duke ecur në rrugë. Identiteti i......

Humb jetën tragjikisht një shqiptar në Itali
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e kësaj të mërkure në Itali. Mediat vendase shkruajnë se një automjet përplasi për vdekje një 63- vjeçar shqiptar, i cili ka qenë duke ecur në rrugë. Identiteti i ...
Telegraf | 16-Jan-2020 13:14
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e kësaj të mërkure në Itali. Mediat vendase shkruajnë se një automjet përplasi për vdekje një 63- vjeçar shqiptar, i cili ka qenë duke ecur në rrugë. Identiteti i ...

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Shkodër, një person humb jetën
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.
Lapsi | 16-Jan-2020 13:14
Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.

Aksident i rëndë në Lezhë, një i vdekur
Një aksident me pasoje vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Lezhë. Sipas burimeve te policisë, sot rreth orës 14:00 në aksin rrugor Lezhë– Rraboshtë, rrugë urbane dytësore, ka ndodhur një aksident me pasoja. Në ...
Dritare | 23-Oct-2017 15:05
Një aksident me pasoje vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Lezhë. Sipas burimeve te policisë, sot rreth orës 14:00 në aksin rrugor Lezhë– Rraboshtë, rrugë urbane dytësore, ka ndodhur një aksident me pasoja. Në ...

EMRI/ 1 i vdekur, aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksiden Lezhë-Shkodër, pikërisht në fshatin Piraj. Gazetari Gjergj Figuri bën me dije për abcnews.al se nga aksidenti ka një viktimë. Viktima quhet Ndue Marku dhe është 70 ...
ABCNews | 16-Jan-2020 13:10
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksiden Lezhë-Shkodër, pikërisht në fshatin Piraj. Gazetari Gjergj Figuri bën me dije për abcnews.al se nga aksidenti ka një viktimë. Viktima quhet Ndue Marku dhe është 70 ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved