ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 13:43

Burri i Tunës ofendon keq LDK-në

Burri i Tunës ofendon keq LDK-në
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
PortaliOnline | 18-Jan-2020 09:21
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Reagon Fero pas videos ku e dashura e tij puthej me një mashkull tjetër
Ngërrçi mes Ldk-së dhe VV-së ka bërë që edhe artistë të shumtë të reagojnë negativisht përmes rrjeteve sociale, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre edhe bashkëshorti i Tuna Sejdit, muzikanti Patris Berisha. Përmes një ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 21:54
Ngërrçi mes Ldk-së dhe VV-së ka bërë që edhe artistë të shumtë të reagojnë negativisht përmes rrjeteve sociale, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre edhe bashkëshorti i Tuna Sejdit, muzikanti Patris Berisha. Përmes një ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK-së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:31
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK-së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:55
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:39
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved