ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 21:26

Bernard Challandes komenton për kalimin e Amir Rrahmanit te Napoli

Bernard Challandes komenton për kalimin e Amir Rrahmanit te Napoli
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “ Radio Kiss Kiss Napoli ” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 23:12
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “ Radio Kiss Kiss Napoli ” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. ...

Rrahmani nënshkruan kontratën me Napolin, zyrtarizimi të hënën
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 21:42
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...

Lajmi i fundit, Amir Rrahmani arrin në Villa Stuart, priten testet mjekësore
Menaxheri Adrian Aliaj dhe Amir Rrahmani janë fotografuar sot para se ky i fundit të kryejë vizitat mjekësore me Napolin.
Top Channel | 17-Jan-2020 11:57
Menaxheri Adrian Aliaj dhe Amir Rrahmani janë fotografuar sot para se ky i fundit të kryejë vizitat mjekësore me Napolin.

Vjen edhe firma me Napolin, Rrahmani bëhet milioner
Amir Rrahmani do të kalojë te skuadra e Napolit në verë. Qendërmbrojtësi, pas gjashtë muajsh në Serie A ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, por ka qenë klubi i financuar nga Aurelio Di Laurentiis ai që ka bërë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:16
Amir Rrahmani do të kalojë te skuadra e Napolit në verë. Qendërmbrojtësi, pas gjashtë muajsh në Serie A ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, por ka qenë klubi i financuar nga Aurelio Di Laurentiis ai që ka bërë ...

Bernard Challandes komenton për kalimin e Amir Rrahmanit te Napoli
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. Mësohet ...
E Dua Sportin | 18-Jan-2020 00:59
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të vije të hënën. Mësohet ...

Përmbledhje e paraqitjeve të Rrahmanit që tregojnë pse e bleu Napoli
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:34
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit. Kapiteni i Kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...

Amir Rrahmani pozon me fanellën e Napolit
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:29
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...

Rrahmani nënshkruan kontratën me Napolin, zyrtarizimi të hënën
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 22:59
Amir Rrahmani e ka përfunduar transferimin e tij te Napoli, në vlerë 14 milionë euro, por do të mbetet në huazim te Hellas Verona për pjesën tjetër të këtij sezoni. Mbrojtësi Kosovës sot në mëngjes i kishte kryer testet ...

Amir Rrahmani fotografohet me fanellën e Napolit
Edhe zyrtarisht tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës gjatë ditës i ka kryer testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:35
Edhe zyrtarisht tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës gjatë ditës i ka kryer testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me ...

Amir Rrahmani pozon me fanellën e Napolit
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 22:13
Tashmë Amir Rrahmani është futbollist i Napolit Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka kryer gjatë ditës së premte testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Napolin. Ai tashmë ka pozuar edhe me fanellë të ...

Pas nëntë viteve, Lorik Rudi përshëndetet me Vëllaznimin
Tashmë është zyrtare. Amir Rrahmani futbollisti më i ri i Napolit. Kështu ka bërë të ditur gazetari i mirënjohur, Gianluca di Marzio përmes rrjetit social “Twitter”, shkruan GazetaBlic . Kapiteni i Kosovës do të ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 21:51
Tashmë është zyrtare. Amir Rrahmani futbollisti më i ri i Napolit. Kështu ka bërë të ditur gazetari i mirënjohur, Gianluca di Marzio përmes rrjetit social “Twitter”, shkruan GazetaBlic . Kapiteni i Kosovës do të ...

Milioner duke nisur nga vera, Rrahmani është lojtari më fatlum shqiptar!
Amir Rrahmanit i kanë mjaftuar 6 muaj në kampionatin italian për të fituar vëmendje kudo. Sot ai kreu vizitat mjekësore te Napoli, ku do të transferohet qershorin e ardhshme. Në kontratën e tij të re ka plot përfitime ...
Politiko | 17-Jan-2020 21:28
Amir Rrahmanit i kanë mjaftuar 6 muaj në kampionatin italian për të fituar vëmendje kudo. Sot ai kreu vizitat mjekësore te Napoli, ku do të transferohet qershorin e ardhshme. Në kontratën e tij të re ka plot përfitime ...

Punë e kryer, Fernandes në Man United për 60 milionë euro!
Çdo gjë është e kryer. Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 21:20
Çdo gjë është e kryer. Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, ...

Rrahmani kryen vizitat mjekësore me Napolin, të kaltrit paguajnë 14 mln euro
Amir Rrahmani bën hapin e madh në karrierë. Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës tashmë mund të konsiderohet një futbollist i Napolit. Mëngjesin e kësaj të premteje Rrahamani i është drejtuar klinikës Villa Stuart në ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 11:04
Amir Rrahmani bën hapin e madh në karrierë. Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës tashmë mund të konsiderohet një futbollist i Napolit. Mëngjesin e kësaj të premteje Rrahamani i është drejtuar klinikës Villa Stuart në ...

Rrahmani zyrtarisht nënshkruan kontratën me Napolin
Amir Rrahmani sipas Gianluca Di Marzio edhe zyrtarisht e kë nënshkruar kontratën me klubin Italian, Napolin. Futbollisti kosovarë ka kaluar te Napoli për 14 milionë euro dhe 1.5 milionë euro bonuse. Kurse lajmi për ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 20:36
Amir Rrahmani sipas Gianluca Di Marzio edhe zyrtarisht e kë nënshkruar kontratën me klubin Italian, Napolin. Futbollisti kosovarë ka kaluar te Napoli për 14 milionë euro dhe 1.5 milionë euro bonuse. Kurse lajmi për ...

Rrahmani nënshkruan me Napolin – këto janë kushtet e kontratës
Gjatë ditës së sotme, anëtari i Veronës dhe Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ka përfunduar me sukses testet mjekësore te Napoli. Pak minuta më parë, Gianluca Di Marzio ka njoftuar se lojtari ka nënshkruar kontratën ...
Lajminet | 17-Jan-2020 20:26
Gjatë ditës së sotme, anëtari i Veronës dhe Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ka përfunduar me sukses testet mjekësore te Napoli. Pak minuta më parë, Gianluca Di Marzio ka njoftuar se lojtari ka nënshkruar kontratën ...

Challandes për transferimin e Rrahmanit: Napoli ka bërë blerje të shkëlqyeshme!
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore, zyrtarizimi do të vije së shpejti. ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 20:20
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, ka komentuar për “Radio Kiss Kiss Napoli” transferimin e Amir Rrahmanit te Napoli. Lojtari të premten ka kryer testet mjekësore, zyrtarizimi do të vije së shpejti. ...

Zyrtare, Rrahmani transferohet te Napoli
Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, ka kompletuar transferimin e tij te skuadra e Napolit. 25 vjeçari do të qëndrojë te Hellas Verona deri në fund të sezonit në formë huazimi, ndërsa në verë do t’i ...
Flaka | 17-Jan-2020 19:52
Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, ka kompletuar transferimin e tij te skuadra e Napolit. 25 vjeçari do të qëndrojë te Hellas Verona deri në fund të sezonit në formë huazimi, ndërsa në verë do t’i ...

Punë e kryer, Fernandes në Man United për 60 milionë euro! Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e...
Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, Unitedi dhe Sportingu janë ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 19:42
Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, Unitedi dhe Sportingu janë ...

Punë e kryer, Fernandes në Man United për 60 milionë euro!
Çdo gjë është e kryer. Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:31
Çdo gjë është e kryer. Nicolò Schira, gazetari dhe eksperti i transferimeve, ka bërë të ditur se Bruno Fernandes do të transferohet te Manchester United për 60 milionë euro. Sipas tij, tashmë gjithçka është e kryer, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved