ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:34

Batuta epike e Klinsmann: Unë te Bayerni? S’mund të martohesh me gruan që ke divorcuar

Batuta epike e Klinsmann: Unë te Bayerni? S’mund të martohesh me gruan që ke divorcuar
Bundesliga gjermane rikthehet sonte me duelin Schalke-M’Gladbach, ndërsa Bayern Munchen do të zbresë në fushë nesër jashtë fushe ndaj Herthës së Berlinit, duel që nis në orën 15:30. Ish-sulmuesi i njohur gjerman dhe ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:27
Bundesliga gjermane rikthehet sonte me duelin Schalke-M’Gladbach, ndërsa Bayern Munchen do të zbresë në fushë nesër jashtë fushe ndaj Herthës së Berlinit, duel që nis në orën 15:30. Ish-sulmuesi i njohur gjerman dhe ...

Një Bayern Munich më shumë gjerman – klubi po përgatiti pesë largime të mëdha në verë
Nuk është sekret që Bayern Munich po e kalon një sezon zhgënjyes sidomos në Bundesliga dhe gjigantët gjerman po mendojnë për një revolucion në verë. Hansi Flick ka mbetur si trajner deri në fund të sezonit, ndërsa po ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:50
Nuk është sekret që Bayern Munich po e kalon një sezon zhgënjyes sidomos në Bundesliga dhe gjigantët gjerman po mendojnë për një revolucion në verë. Hansi Flick ka mbetur si trajner deri në fund të sezonit, ndërsa po ...

Një Bayern Munich më shumë gjerman – klubi po përgatiti pesë largime të mëdha në verë
Nuk është sekret që Bayern Munich po e kalon një sezon zhgënjyes sidomos në Bundesliga dhe gjigantët gjerman po mendojnë për një revolucion në verë. Hansi Flick ka mbetur si trajner deri në fund të sezonit, ndërsa po ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 18:59
Nuk është sekret që Bayern Munich po e kalon një sezon zhgënjyes sidomos në Bundesliga dhe gjigantët gjerman po mendojnë për një revolucion në verë. Hansi Flick ka mbetur si trajner deri në fund të sezonit, ndërsa po ...

16:33 Bayerni pritet ta kthejë Perisicin te Interi Bayern Munich thuhet se do të rikthej...
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 16:34
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...

E kërkoi Kovac me ngulm, Bayern rikthen mesfushorin aty ku e mori
Bayern nuk planifikon që Ivan Perisic të bëhet përfundimisht lojtar bavarez. Kartonin e tij e zotëron ende Interi dhe duket se ai do të rikthehet në Milano pas huazimit te Bayern. Perisic u huazua në verë në Mynih si ...
Politiko | 17-Jan-2020 16:31
Bayern nuk planifikon që Ivan Perisic të bëhet përfundimisht lojtar bavarez. Kartonin e tij e zotëron ende Interi dhe duket se ai do të rikthehet në Milano pas huazimit te Bayern. Perisic u huazua në verë në Mynih si ...

Bayern e ka jashtë planeve, sulmuesi drejt rikthimit në Milano
Bayern Munchen duket se nuk është shumë i kënaqur nga sulmuesi anësor, Ivan Perisic. Sipas raportimeve nga mediat në Gjermani, bavarezët do ta rikthejnë kroatin në Milano. Perisic iu bashkua gjigandëve gjermanë vetëm në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 14:54
Bayern Munchen duket se nuk është shumë i kënaqur nga sulmuesi anësor, Ivan Perisic. Sipas raportimeve nga mediat në Gjermani, bavarezët do ta rikthejnë kroatin në Milano. Perisic iu bashkua gjigandëve gjermanë vetëm në ...

Bayerni pritet ta kthejë Perisicin te Interi
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 15:00
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...

Bayerni pritet ta kthejë Perisicin te Interi
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 13:11
Bayern Munich thuhet se do të rikthej të huazuarin Ivan Perisic përsëri në Inter në fund të sezonit. Kroati iu bashkua Bavarezëve nga Nerazzurrët në javët e fundit të afatit të verës pasi u bë e qartë se kishte pak ...

Dështoi tek Interi, mesfushori është gati të largohet
Mesfushori anësor i Interit, Valentino Lazaro, duket shumë pranë largimit. 23 vjeçari u transferua në verë te zikaltërit për plot 19 milion euro, por ka treguar shumë pak për ta justifikuar këtë shumë. Për më tepër, ...
ABCNews | 17-Jan-2020 12:46
Mesfushori anësor i Interit, Valentino Lazaro, duket shumë pranë largimit. 23 vjeçari u transferua në verë te zikaltërit për plot 19 milion euro, por ka treguar shumë pak për ta justifikuar këtë shumë. Për më tepër, ...

Bayerni do t’ia kthejë Interit Perisicin
Mediumet gjermane raportojnë se Bayern Munichu ka vendosur t’ia kthejë Interit anësorin e huazuar, Ivan Perisicin, në fund të këtij sezoni, duke mos e shfrytëzuar opsionin për ta blerë në mënyrë permanente. Sulmuesi ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:43
Mediumet gjermane raportojnë se Bayern Munichu ka vendosur t’ia kthejë Interit anësorin e huazuar, Ivan Perisicin, në fund të këtij sezoni, duke mos e shfrytëzuar opsionin për ta blerë në mënyrë permanente. Sulmuesi ...

Bayerni nuk do të blejë kartonin e Perisicit
Bayern Munich nuk do ta blejë kartonin e Ivan Perisic. Gazeta gjermane Bild, transmeton gazeta Koha, thotë, se edhe pse është në formë të mirë, Bayerni nuk do ta blejë futbollistin kroat. Perisicin te Bayerni e solli ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 10:18
Bayern Munich nuk do ta blejë kartonin e Ivan Perisic. Gazeta gjermane Bild, transmeton gazeta Koha, thotë, se edhe pse është në formë të mirë, Bayerni nuk do ta blejë futbollistin kroat. Perisicin te Bayerni e solli ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved