ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 10:37

?Arrestohen dy persona për trafikimin e miliarda fjalëkalimeve

?Arrestohen dy persona për trafikimin e miliarda fjalëkalimeve
Dy persona u arrestuan, një në Holandë dhe tjetri në Irlandën e Veriut, në kuadër të një hetimi, të drejtuar veçanërisht nga FBI, mbi një trafik të miliarda të dhënave personale të piratuara, të tilla si fjalëkalime, ...
Shprehja | 18-Jan-2020 03:13
Dy persona u arrestuan, një në Holandë dhe tjetri në Irlandën e Veriut, në kuadër të një hetimi, të drejtuar veçanërisht nga FBI, mbi një trafik të miliarda të dhënave personale të piratuara, të tilla si fjalëkalime, ...

?Arrestohen dy persona për trafikimin e miliarda fjalëkalimeve
Një i dyshuar 22-vjeçar u arrestua në qytetin Arnhem, në lindje të Holandës, menjëherë pas një informacioni të fshehtë të marrë nga një njësi holandeze e krimit-kibernetik që bashkëpunonte me agjencinë britanike të ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:05
Një i dyshuar 22-vjeçar u arrestua në qytetin Arnhem, në lindje të Holandës, menjëherë pas një informacioni të fshehtë të marrë nga një njësi holandeze e krimit-kibernetik që bashkëpunonte me agjencinë britanike të ...

Dyshohet se shiti 12 miliardë fjalëkalime të vjedhura në internet, arrestohet i riu
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...
Telegraf | 17-Jan-2020 19:39
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...

?Arrestohen dy persona për trafikimin e miliarda fjalëkalimeve
Dy persona u arrestuan, një në Holandë dhe tjetri në Irlandën e Veriut, në kuadër të një hetimi, të drejtuar veçanërisht nga FBI, mbi një trafik të miliarda të dhënave personale të piratuara, të tilla si fjalëkalime, ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 22:59
Dy persona u arrestuan, një në Holandë dhe tjetri në Irlandën e Veriut, në kuadër të një hetimi, të drejtuar veçanërisht nga FBI, mbi një trafik të miliarda të dhënave personale të piratuara, të tilla si fjalëkalime, ...

Arrestohet i riu për shitjen e 12 miliardë fjalëkalimeve të vjedhura në internet
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 20:22
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...

Holande, një i ri arrestohet për shitjen e 12 miliardë fjalëkalimeve të vjedhura në internet
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:29
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...

Arrestohet i riu për shitjen e 12 miliardë fjalëkalimeve të vjedhura në internet
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 18:59
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...

?Arrestohet i riu për shitjen e 12 miliardë fjalëkalimesh të vjedhura, në Internet
Policia holandeze arrestoi sot një 22- vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në Internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 14:58
Policia holandeze arrestoi sot një 22- vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në Internet. “Të dhënat mund të jenë shkarkuar kundrejt pagesës”, deklaroi policia në ...

Arrestohet i riu për shitjen e 12 miliardë fjalëkalimeve të vjedhura në internet
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet.
Kosova Press | 17-Jan-2020 13:56
Policia holandeze arrestoi sot një 22 vjeçar, i cili dyshohet se ka shitur 12 miliardë fjalëkalime dhe kode aksesi të vjedhura në internet.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved