ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:41

Kryeparlamentari i Turqisë, uron Konjufcën për zgjedhjen e tij në krye të Kuvendit

Kryeparlamentari i Turqisë, uron Konjufcën për zgjedhjen e tij në krye të Kuvendit
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 16:13
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...

Analistët të ndarë nëse Konjufca duhet të dorëhiqet (VIDEO)
Një pengesë që ka dal së fundmi në arritjen e koalicionit Vetëvendosje-LDK është posti i kryeparlamentarit, që e mban Glauk Konjufca. Por, a duhet ai të sakrifikohet e të jep dorëheqje Klani mori mendimet e disa ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 20:59
Një pengesë që ka dal së fundmi në arritjen e koalicionit Vetëvendosje-LDK është posti i kryeparlamentarit, që e mban Glauk Konjufca. Por, a duhet ai të sakrifikohet e të jep dorëheqje Klani mori mendimet e disa ...

Konjufca pranon urim nga homologu turk
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë.“I nderuari kryetar, ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:43
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë.“I nderuari kryetar, ...

Konjufca pranon urim nga homologu turk
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari kryetar, ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 16:47
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari kryetar, ...

Kryeparlamentari i Turqisë uron Glauk Konjufca
?Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë.
Kosova Press | 17-Jan-2020 16:42
?Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë.

Kryeparlamentari i Turqisë i shkruan Glauk Konjufcës
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Sentop ...
InFokusi | 17-Jan-2020 16:28
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Sentop ...

Kryeparlamentari i Turqisë telegram urimi kryeparlamentarit të Kosovës
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Sentop ...
Koha.net | 17-Jan-2020 16:10
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Sentop ...

Kryeparlamentari i Turqisë, Mustafa Sentop, uron kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Telegrami i ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 16:03
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. Telegrami i ...

Kryeparlamentari i Turqisë, Mustafa Sentop uron homologun e tij, Glauk Konjufca
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...
Arbresh | 17-Jan-2020 15:59
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...

Kryeparlamentari i Turqisë, Mustafa Sentop, uron kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 15:56
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë. “I nderuari ...

Homologu turk e uron Konjufcën për zgjedhjen në postin e kryeparlamentarit
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë, shkruan . ...
Lajminet | 17-Jan-2020 15:54
Kryetari i Kuvendit të Madh Kombëtar të Turqisë, Mustafa Sentop, nëpërmjet një telegrami, ka uruar kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, me rastin e zgjedhjes së tij në këtë detyrë, shkruan . ...

Nagavci: Vjosa Osmani donte bashkëqeverisje me VV’në
Nënkryetarja e Kuvendit nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci ka thënë se nuk ka arsye e as argumente që të shkarkohet Glauk Konjufca nga posti i krye parlamentarit dhe bëri thirrje të kujtohen deklaratat e Vjosa ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 09:42
Nënkryetarja e Kuvendit nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci ka thënë se nuk ka arsye e as argumente që të shkarkohet Glauk Konjufca nga posti i krye parlamentarit dhe bëri thirrje të kujtohen deklaratat e Vjosa ...

Nagavci: Vjosa Osmani donte bashkëqeverisje me VV-në
Nënkryetarja e Kuvendit nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci, ka thënë se nuk ka arsye e as argumente që të shkarkohet Glauk Konjufca nga posti i kryeparlamentarit dhe bëri thirrje të kujtohen deklaratat e Vjosa ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 08:45
Nënkryetarja e Kuvendit nga radhët e Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci, ka thënë se nuk ka arsye e as argumente që të shkarkohet Glauk Konjufca nga posti i kryeparlamentarit dhe bëri thirrje të kujtohen deklaratat e Vjosa ...

Flasin nga PDK-ja e AAK-ja, a e votojnë shkarkimin e Konjufcës?
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK-së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV-së. Por si në të vërtetë mund ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 08:45
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK-së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV-së. Por si në të vërtetë mund ...

VV thotë se i mori 75, por ja sa vota mori Konjufca në momentin kur u zgjodh kryetar i Kuvendit!
Lëvizja “Vetëvendosje” dhe kryetari i saj, Albin Kurti nuk po tregohen të sinqertë sa i përket votave që mori Glauk Konjufca në zgjedhjen për kryetar të Kuvendit. Në letrën e fundit, të nënshkruar nga Kurti, dërguar ...
InFokusi | 16-Jan-2020 23:51
Lëvizja “Vetëvendosje” dhe kryetari i saj, Albin Kurti nuk po tregohen të sinqertë sa i përket votave që mori Glauk Konjufca në zgjedhjen për kryetar të Kuvendit. Në letrën e fundit, të nënshkruar nga Kurti, dërguar ...

VV dhe Albin Kurti po gënjejnë për votat e Glauk Konjufcës, nuk i kishte 75!
Lëvizja “Vetëvendosje” dhe kryetari i saj, Albin Kurti nuk po tregohen të sinqertë sa i përket votave që mori Glauk Konjufca në zgjedhjen për kryetar të Kuvendit. Në letrën e fundit, të nënshkruar nga Kurti, dërguar ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:18
Lëvizja “Vetëvendosje” dhe kryetari i saj, Albin Kurti nuk po tregohen të sinqertë sa i përket votave që mori Glauk Konjufca në zgjedhjen për kryetar të Kuvendit. Në letrën e fundit, të nënshkruar nga Kurti, dërguar ...

PDK e AAK a do ta votojnë shkarkimin e Konjufcës, flasin nga këto dy parti
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 23:06
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...

Flasin nga PDK e AAK, a e votojnë shkarkimin e Konjufcës?
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2020 22:54
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...

Si shkarkohet kryeparlamentari dhe a e votojnë PDK e AAK rrëzimin e Konjufcës?
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK-së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV-së. Por si në të vërtetë mund ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 20:47
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK-së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV-së. Por si në të vërtetë mund ...

Si shkarkohet kryeparlamentari dhe a e voton PDK e AAK rrëzimin e Konjufcës?
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:12
Albin Kurti nuk dëshiron ta sakrifikojë Glauk Konjufcën në emër të marrëveshjes për formimin e Qeverisë. Madje i ka treguar LDK’së se mund ta shkarkojë kryeparlamentarin, edhe pa votat e VV’së. Por si në të vërtetë mund ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved