ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:07

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, autobusi del nga rruga

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, autobusi del nga rruga
Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lluzhan, si pasojë një autobus ka dalë nga rruga. Aksidenti ka ndodhur rreth orës, 21:00, ndërkaq nuk ka të lënduar. Rastin e ka ...
Arbresh | 18-Jan-2020 00:09
Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lluzhan, si pasojë një autobus ka dalë nga rruga. Aksidenti ka ndodhur rreth orës, 21:00, ndërkaq nuk ka të lënduar. Rastin e ka ...

Ndeshen dy vetura në Runik, pesë të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...
TetovaSot | 18-Jan-2020 00:04
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...

Autobusi me udhëtarë del nga rruga në Podujevë
Një autobus me udhëtar i linjës Podujevë-Prishtinë është përfshirë në një vetaksident në Lluzhan të Podujevës. Autobusi ka dal nga rruga për shkak të mjegullës së madhe. Ende nuk dihet nëse ndonjë......
Zeri | 17-Jan-2020 23:43
Një autobus me udhëtar i linjës Podujevë-Prishtinë është përfshirë në një vetaksident në Lluzhan të Podujevës. Autobusi ka dal nga rruga për shkak të mjegullës së madhe. Ende nuk dihet nëse ndonjë......

Aksident mes dy veturave në Runik, pesë persona të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...
Arbresh | 17-Jan-2020 23:24
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...

Ndeshen dy vetura në Runik, pesë të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...
InFokusi | 17-Jan-2020 22:53
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...

Ndeshen dy vetura në Runik, pesë të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 22:44
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...

Ndeshen dy vetura në Runik, pesë të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 22:41
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë – Istog, saktësisht në fshatin Runik. Sipas informatave të fundit nga Policia e Kosovës, në aksident janë përfshirë dy vetura nga ku kanë mbetur të lënduar ...

Aksident mes dy veturave në Runikë, pesë të lënduar
Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sonte në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura civile. Raportohet se......
Zeri | 17-Jan-2020 22:38
Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sonte në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura civile. Raportohet se......

Podujevë, autobusi që u vetaksidentua po vinte nga Serbia – Policia jep detaje
Sonte një autobus me udhëtar doli nga rruga në Lluzhan të Poduejvës. Siç mëson Indeksonline, autobusi po vinte nga Serbia dhe se për shkak të mjegullës pësoi aksident. Kishte edhe udhëtarë kosovarë në autobus. Rreth ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 22:29
Sonte një autobus me udhëtar doli nga rruga në Lluzhan të Poduejvës. Siç mëson Indeksonline, autobusi po vinte nga Serbia dhe se për shkak të mjegullës pësoi aksident. Kishte edhe udhëtarë kosovarë në autobus. Rreth ...

Aksident mes dy veturave në Runikë, pesë të lënduar
Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sonte në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura civile. Raportohet se pesë ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:23
Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sonte në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura civile. Raportohet se pesë ...

Aksident mes dy veturave në Runikë, pesë të lënduar
Nga informatat e para raportohet për aksident trafiku me të lënduar ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura ...
Medial | 17-Jan-2020 22:23
Nga informatat e para raportohet për aksident trafiku me të lënduar ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë -Istog fshati Runikë. Siç konfirmon Avni Zaiti për Klan Kosovën, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura ...

Një person vdes në QKU, nuk paraqitet askush për ta marr kufomën
Policia raporton se nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është njoftuar se më 9 janar një person ka ndërruar jetë.
Top Channel | 17-Jan-2020 11:45
Policia raporton se nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është njoftuar se më 9 janar një person ka ndërruar jetë.

Podujevë, autobusi që u vetaksidentua po vinte nga Serbia – Policia jep detaje
Sonte një autobus me udhëtar doli nga rruga në Lluzhan të Poduejvës. Siç mëson Indeksonline, autobusi po vinte nga Serbia dhe se për shkak të mjegullës pësoi aksident. Kishte edhe udhëtarë kosovarë në autobus. Rreth ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:20
Sonte një autobus me udhëtar doli nga rruga në Lluzhan të Poduejvës. Siç mëson Indeksonline, autobusi po vinte nga Serbia dhe se për shkak të mjegullës pësoi aksident. Kishte edhe udhëtarë kosovarë në autobus. Rreth ...

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Skenderaj, pesë persona të lënduar
Sonte një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Runikë të Skenderajit. Indeksonline mësoi se nga ky aksident disa persona kanë pësuar lëndime të rënda. Rreth këtij rasti kontaktuam zëdhënësin e Policisë së Kosovës, ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 21:56
Sonte një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Runikë të Skenderajit. Indeksonline mësoi se nga ky aksident disa persona kanë pësuar lëndime të rënda. Rreth këtij rasti kontaktuam zëdhënësin e Policisë së Kosovës, ...

Autobusi nga Podujeva me udhëtar del nga rruga
Një autobus me udhëtar brenda ka pësuar një vetaksident në Lluzhan të Podujevës. Siç mëson Indeksonline, autobus ka dal nga rruga për shkak të mjegullës së madhe. Ende nuk dihet nëse ndonjë udhëtar është lënduar. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 21:14
Një autobus me udhëtar brenda ka pësuar një vetaksident në Lluzhan të Podujevës. Siç mëson Indeksonline, autobus ka dal nga rruga për shkak të mjegullës së madhe. Ende nuk dihet nëse ndonjë udhëtar është lënduar. ...

Aksident i tmerrshëm në Skenderaj, pesë persona të lënduar rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit, shkruan Gazeta Blic. 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 20:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit, shkruan Gazeta Blic. 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Aksident në Skenderaj, të lënduarit në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit. Siç mëson Indeksonline nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe......
Zeri | 17-Jan-2020 20:51
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit. Siç mëson Indeksonline nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe......

Aksident në Skenderaj, të lënduarit në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit. Siç mëson Indeksonline nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe Emërgjenca kanë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 20:36
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit. Siç mëson Indeksonline nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë. Policia dhe Emërgjenca kanë ...

Policia jep detaje për aksidentin mes dy veturave në Hajvali
Policia e Kosovës ka konfirmuar se rreth orës 13:30 ka ndodhur një aksident mes dy veturave afër Pallatit të Drejtësisë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka për se nga ky aksident ...
Arbresh | 17-Jan-2020 15:50
Policia e Kosovës ka konfirmuar se rreth orës 13:30 ka ndodhur një aksident mes dy veturave afër Pallatit të Drejtësisë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka për se nga ky aksident ...

Aksident afër Pallatit të Drejtësisë, një i lënduar
Një aksident mes dy veturave ka ndodhur pak me parë afër Pallatit të Drejtësisë në Hajvali. Nga ky aksident mësohet se ka mbetur i lënduar një person. Siç shihet nga foto, aksidenti ka shkaktuar dëme të konsiderueshme ...
Arbresh | 17-Jan-2020 13:53
Një aksident mes dy veturave ka ndodhur pak me parë afër Pallatit të Drejtësisë në Hajvali. Nga ky aksident mësohet se ka mbetur i lënduar një person. Siç shihet nga foto, aksidenti ka shkaktuar dëme të konsiderueshme ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved