ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 03:08

A i tha Agim Veliu të çohet nga takimi me VV’në? Përgjigjet Isa Mustafa

A i tha Agim Veliu të çohet nga takimi me VV’në? Përgjigjet Isa Mustafa
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2020 22:54
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...

Matoshi: Deklaratat e fundit kanë shpërfaqur dallimet e mëdha ideologjike mes dy partive
Analisti politik, Halil Matoshi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se mendon që kryetari i VV’së, Albin Kurti, nuk do të dërgojë më letra të reja në taborin e LDK’së. “Mendoj se kjo është letra e fundit e......
Zeri | 16-Jan-2020 22:12
Analisti politik, Halil Matoshi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se mendon që kryetari i VV’së, Albin Kurti, nuk do të dërgojë më letra të reja në taborin e LDK’së. “Mendoj se kjo është letra e fundit e......

A i tha Agim Veliu të çohet nga takimi me VV’në? Përgjigjet Isa Mustafa
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...
InFokusi | 16-Jan-2020 22:09
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...

Mustafa: Askush nga LDK-ja nuk ka kërkuar “të çohet” nga tavolina, unë jam shef i delegacionit
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, ku ky i fundit një ditë më parë tha se nënkryetari i LDK-së Agim Veliu, gjatë bisedimeve VV-LDK, kishte thënë ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 22:09
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimit, ku ky i fundit një ditë më parë tha se nënkryetari i LDK-së Agim Veliu, gjatë bisedimeve VV-LDK, kishte thënë ...

A i tha Agim Veliu të çohet nga takimi me VV’në? Përgjigjet Isa Mustafa
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 22:06
Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, e sheh veprim të gabuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, i cili dje në emisionin Pressing të T7 shpalosi detaje nga takimet me delegacionin e LDK’së. Sipas ...

Matoshi: Deklaratat e fundit kanë shpërfaqur dallimet e mëdha ideologjike mes dy partive
Analisti politik, Halil Matoshi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se mendon që kryetari i VV’së, Albin Kurti, nuk do të dërgojë më letra të reja në taborin e LDK’së. “Mendoj se kjo është letra e fundit e Kurtit”, ka ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 21:57
Analisti politik, Halil Matoshi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se mendon që kryetari i VV’së, Albin Kurti, nuk do të dërgojë më letra të reja në taborin e LDK’së. “Mendoj se kjo është letra e fundit e Kurtit”, ka ...

Gjinovci: LDK nuk po dëshiron marrëveshje, kjo është e qartë
Opinionisti, Rron Gjinovci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk dëshiron të ketë marrëveshje me VV-në. Sipas tij, nëse LDK ka menduar që VV do të vazhdojë vetëm pas zgjedhjes së ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 21:48
Opinionisti, Rron Gjinovci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk dëshiron të ketë marrëveshje me VV-në. Sipas tij, nëse LDK ka menduar që VV do të vazhdojë vetëm pas zgjedhjes së ...

Gjinovci: LDK nuk po dëshiron marrëveshje, kjo është e qartë
Opinionisti, Rron Gjinovci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk dëshiron të ketë marrëveshje me VV’në. Sipas tij, nëse LDK ka menduar që VV do të vazhdojë vetëm pas zgjedhjes së ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 21:30
Opinionisti, Rron Gjinovci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk dëshiron të ketë marrëveshje me VV’në. Sipas tij, nëse LDK ka menduar që VV do të vazhdojë vetëm pas zgjedhjes së ...

'Pse me hargju pare, edhe nëse shkojmë në zgjedhje, përsëri do të bëhen bashkë VV-LDK'
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...
Zeri | 16-Jan-2020 21:23
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...

Bahtiri thotë se VV dhe LDK do të bëhen sërish bashkë
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2020 21:06
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...

Gima: Pse me hargju pare, edhe nëse shkojmë në zgjedhje, përsëri do të bëhen bashkë VV-LDK
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 20:51
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka quajtur të domosdoshme nënshkrimin e koalicionit ndërmjet Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas tij, këto dy partie duhet të ulën dhe ta vendosin ...

LDK – VV| Agim Veliu: Po rren Besnik Bislimi
Si duket situata në mes të LDK-së e Vetëvendosjes vetëm sa po shkon e po përkeqësohet. Kjo edhe pas deklaratave publike nga të dy palët, shkruan gazeta inFokus. Nënkryetari i Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, mbrëmjen e së ...
InFokusi | 16-Jan-2020 09:33
Si duket situata në mes të LDK-së e Vetëvendosjes vetëm sa po shkon e po përkeqësohet. Kjo edhe pas deklaratave publike nga të dy palët, shkruan gazeta inFokus. Nënkryetari i Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, mbrëmjen e së ...

Agim Veliu: Besnik Bislimi po rren
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës. Së fundi nënkryetari i ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 09:29
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës. Së fundi nënkryetari i ...

Nënkryetari i LV-së zbulon: Agim Veliu gjatë negociatave thoshte “çohuni se nuk ka asgjë këtu”
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi, ka sulmuar dje nënkryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu Bislimi thotë se sa herë që në takim mes dy partive kishte qenë edhe Veliu, ai kishte thënë ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 08:42
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi, ka sulmuar dje nënkryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu Bislimi thotë se sa herë që në takim mes dy partive kishte qenë edhe Veliu, ai kishte thënë ...

A ndodhi takimi sekret Thaçi-Kurti tek ‘Bregu i Diellit’?
Një takim sekret po thuhet se ka ndodhur mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti I pari që deklaroi për këtë takim ishte lideri i Nisma’s, Fatmir Limaj, i cili tha se Thaçi dhe ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 07:16
Një takim sekret po thuhet se ka ndodhur mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti I pari që deklaroi për këtë takim ishte lideri i Nisma’s, Fatmir Limaj, i cili tha se Thaçi dhe ...

Tensione dhe kundërshtime mes LDK- VV, koalicionimi në rrezik
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës.Së fundi nënkryetari i ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 01:28
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës.Së fundi nënkryetari i ...

Kujtim Shala e qet në rren Besnik Bislimin: Me Bislimi nuk kam biseduar për kryeparlamentarin dhe presidentin
Anëtari i kryesisë së LDK’së, Kujtim Shala, ka mohuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi sonte në emisionin Pressing të Televizionit 7. Bislimi, duke folur për negociatat LDK – VV, deklaroi se ...
Shprehja | 16-Jan-2020 01:00
Anëtari i kryesisë së LDK’së, Kujtim Shala, ka mohuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi sonte në emisionin Pressing të Televizionit 7. Bislimi, duke folur për negociatat LDK – VV, deklaroi se ...

Besnik Bislimi i VV-së ia ‘zbuloi’ bisedën private, reagon Kujtim Shala i LDK-së
Anëtari i kryesisë së LDK’së, Kujtim Shala, ka mohuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi sonte në emisionin Pressing të Televizionit 7. Bislimi, duke folur për negociatat LDK – VV, deklaroi se ...
Arbresh | 16-Jan-2020 00:49
Anëtari i kryesisë së LDK’së, Kujtim Shala, ka mohuar deklaratat e nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi sonte në emisionin Pressing të Televizionit 7. Bislimi, duke folur për negociatat LDK – VV, deklaroi se ...

Veliu i reagon Bislimit: Po gënjen!
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës. Së fundi nënkryetari i ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 00:03
Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje si parti fituese dhe LDK si parti e dytë nuk kanë arritur të lidhin koalicionin bashkëqeverisës. Së fundi nënkryetari i ...

Bislimi: Gjatë negociatave Agim Veliu thoshte çohuni se s’ka asgjë këtu
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi ka zbuluar diçka nga prapaskenat e takimeve ndërmjet LVV-së dhe LDK-së. Bislimi, në T7, ka treguar se gjatë bisedimeve Agim Veliu ka thënë shumë herë: “Qohuni se nuk ...
InFokusi | 15-Jan-2020 23:55
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi ka zbuluar diçka nga prapaskenat e takimeve ndërmjet LVV-së dhe LDK-së. Bislimi, në T7, ka treguar se gjatë bisedimeve Agim Veliu ka thënë shumë herë: “Qohuni se nuk ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved