ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:30

A është Vetëvendosje parti normale apo jonormale?

A është Vetëvendosje parti normale apo jonormale?
Kur po i referohen në analiza televizive dhe në ato në rrjetet sociale Lëvizjes Vetëvendosje që është konsideruar kinse një parti e jashtëzakonshme dhe që do bëjë ndryshime me qeverisje, gjithnjë po vazhdojnë me frazën ...
Medial | 18-Jan-2020 01:41
Kur po i referohen në analiza televizive dhe në ato në rrjetet sociale Lëvizjes Vetëvendosje që është konsideruar kinse një parti e jashtëzakonshme dhe që do bëjë ndryshime me qeverisje, gjithnjë po vazhdojnë me frazën ...

A është Vetëvendosje parti normale apo jonormale?
Kur po i referohen në analiza televizive dhe në ato në rrjetet sociale Lëvizjes Vetëvendosje që është konsideruar kinse një parti e jashtëzakonshme dhe që do bëjë ndryshime me qeverisje, gjithnjë po vazhdojnë me frazën ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 18:47
Kur po i referohen në analiza televizive dhe në ato në rrjetet sociale Lëvizjes Vetëvendosje që është konsideruar kinse një parti e jashtëzakonshme dhe që do bëjë ndryshime me qeverisje, gjithnjë po vazhdojnë me frazën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved