ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 10:58

Çaj kamomili me ujë apo me qumësht, cila është zgjedhja më e mirë?

Çaj kamomili me ujë apo me qumësht, cila është zgjedhja më e mirë?
Çaji i kamomilit është një kurë e hershme e mjekësisë alternative e sidomos për qetësim para gjumit. Por cila është zgjedhja më e mirë për çajin e kamomilit, uji apo qumështi? Një filxhan qumësht i ngrohtë me çaj ...
Portalb | 10-Apr-2017 12:08
Çaji i kamomilit është një kurë e hershme e mjekësisë alternative e sidomos për qetësim para gjumit. Por cila është zgjedhja më e mirë për çajin e kamomilit, uji apo qumështi? Një filxhan qumësht i ngrohtë me çaj ...

Çaj kamomili me ujë apo me qumësht, ja zgjedhja më e mirë për gjumë të qetë
Çaji i kamomilit është një kurë e hershme e mjekësisë alternative e sidomos për qetësim para gjumit. Por cila është zgjedhja më e mirë për çajin e kamomilit, uji apo qumështi? Një filxhan qumësht i ngrohtë me çaj ...
Portalb | 16-Jan-2020 13:06
Çaji i kamomilit është një kurë e hershme e mjekësisë alternative e sidomos për qetësim para gjumit. Por cila është zgjedhja më e mirë për çajin e kamomilit, uji apo qumështi? Një filxhan qumësht i ngrohtë me çaj ...

13 mënyra natyrale si të qetësoni kollën tek fëmijët
Kolla është një shqetësim që shfaqet tek fëmija dhe që në më të shumtën e rasteve shkakton panik tek prindërit duke qënë se fëmija nuk është i qetë si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës. Por çfarë është kolla? Kolla ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 10:46
Kolla është një shqetësim që shfaqet tek fëmija dhe që në më të shumtën e rasteve shkakton panik tek prindërit duke qënë se fëmija nuk është i qetë si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës. Por çfarë është kolla? Kolla ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved