ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Zyrtare: Young është i Interit

Zyrtare: Young është i Interit
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:29
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...

Young karikon popullin zikaltër: Faleminderit për mikpritjen, kam ardhur për trofe
Antonio Conte e ka të qartë që nevojiten lojtarë me eksperiencë për të rrëzuar Juventusin nga froni. Zikaltrit po zhvillojnë një kampionat fantastik dhe ndodhen dy pikë poshtë bardhezinjve kryesues. Sot ishte dita e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:51
Antonio Conte e ka të qartë që nevojiten lojtarë me eksperiencë për të rrëzuar Juventusin nga froni. Zikaltrit po zhvillojnë një kampionat fantastik dhe ndodhen dy pikë poshtë bardhezinjve kryesues. Sot ishte dita e ...

Zyrtare: Young është i Interit
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 23:18
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...

22:57 Fjalët e para të Young si lojtar i Interit Ashley Young edhe zyrtarisht është i...
Ashley Young edhe zyrtarisht është i Interit. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer testet mjekësore te Interi, është zyrtarizuar dhe ka nënshkruar kontratë deri më 2021. Për kartonin e tij, ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 23:00
Ashley Young edhe zyrtarisht është i Interit. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer testet mjekësore te Interi, është zyrtarizuar dhe ka nënshkruar kontratë deri më 2021. Për kartonin e tij, ...

Young prezantohet tek Interi
Skuadra italiane Inter ka prezantuar mbrojtësin anglez, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:59
Skuadra italiane Inter ka prezantuar mbrojtësin anglez, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi ...

Fjalët e para të Young si lojtar i Interit
Ashley Young edhe zyrtarisht është i Interit. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer testet mjekësore te Interi, është zyrtarizuar dhe ka nënshkruar kontratë deri më 2021. Për kartonin e tij, ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 22:56
Ashley Young edhe zyrtarisht është i Interit. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer testet mjekësore te Interi, është zyrtarizuar dhe ka nënshkruar kontratë deri më 2021. Për kartonin e tij, ...

Ashley Young tek Interi, Solskjaer zgjedh kapitenin e ri të “Djave të Kuq”
Ole Gunnar Solskjaer u paraqit para medieve të premten për të folur për përballjen e madhe të fundjavës me Liverpoolin, skuadrën që ende nuk ka pësuar humbje në Premier League. Në këtë konferencë për shtyp, trajneri ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:38
Ole Gunnar Solskjaer u paraqit para medieve të premten për të folur për përballjen e madhe të fundjavës me Liverpoolin, skuadrën që ende nuk ka pësuar humbje në Premier League. Në këtë konferencë për shtyp, trajneri ...

Zyrtare: Young është i Interit
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 22:35
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...

Milani e Roma gati ta mbyllin telenovelën e shkëmbimit: Suso – Under
Interi nuk e ka ndërmend të ndalet. Zikaltërit tashmë kanë nënshkruar edhe me futbollistin e deritanishëm të United, Ashley Young, shkruan GazetaBlic . Antonio Conte dëshiron të luftojë për titull, andaj kjo është edhe ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 22:29
Interi nuk e ka ndërmend të ndalet. Zikaltërit tashmë kanë nënshkruar edhe me futbollistin e deritanishëm të United, Ashley Young, shkruan GazetaBlic . Antonio Conte dëshiron të luftojë për titull, andaj kjo është edhe ...

Zyrtare: Young kalon tek Interi
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...
Koha.net | 17-Jan-2020 22:19
Ekipi i Interit ka prezantuar mbrojtësin e krahut, Ashley Young. Young, i cili ka qenë pjesë e Manchester Unitedit, pasi ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi, sot është prezantuar. Për kartonin e tij, Interi i ka ...

Young kalon tek Interi
Ekipi i Interit ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të krahut, Ashley Young nga Manchester Unitedi, kanë raportuar të premten mediumet britanike. Young tashmë ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi ...
Koha.net | 17-Jan-2020 21:48
Ekipi i Interit ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të krahut, Ashley Young nga Manchester Unitedi, kanë raportuar të premten mediumet britanike. Young tashmë ka kryer kontrollimet mjekësore tek Interi ...

Interi bastis anglezët e United, zyrtarizohet afrimi i parë
Inter lëviz në merkato. Ashley Young ka nënshkruar për gjashtë muaj me zikaltrit, me opsion për të rinovuar edhe për një sezon tjetër. Raportohet se për mbrojtësin e majtë do të paguhen 1.5 milion euro. Veterani ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:33
Inter lëviz në merkato. Ashley Young ka nënshkruar për gjashtë muaj me zikaltrit, me opsion për të rinovuar edhe për një sezon tjetër. Raportohet se për mbrojtësin e majtë do të paguhen 1.5 milion euro. Veterani ...

Jang zyrtarizohet te Interi
Skuadrta e Interit ka zyrtarizuar sot pasdite transferimin e Eshli Jang nga rradhët e Mançester Junajtedit. Anglezi i cili e ka nisur karrierën si mesfushor ofensiv për të përfunduar si mbrojtës krahu te Mançester ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 21:43
Skuadrta e Interit ka zyrtarizuar sot pasdite transferimin e Eshli Jang nga rradhët e Mançester Junajtedit. Anglezi i cili e ka nisur karrierën si mesfushor ofensiv për të përfunduar si mbrojtës krahu te Mançester ...

Zyrtare: Ashley Young lojtar i Interit
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 20:19
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...

Zyrtare: Ashley Young lojtar i Interit
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 20:59
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...

Ashley Young i bashkohet Interit
Ashley Young është transferuar tek Inter. Kapiteni i Manchester United, Ashley Young, është zyrtarizuar tek skuadra e Inter. Lajmin për transferimin e Young në ‘San Siro’ e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Inter, ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 20:54
Ashley Young është transferuar tek Inter. Kapiteni i Manchester United, Ashley Young, është zyrtarizuar tek skuadra e Inter. Lajmin për transferimin e Young në ‘San Siro’ e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Inter, ...

Young me mesazh emocionues për tifozët e Man Utd, pas transferimit tek Inter
Pak minuta më parë, Ashley Young është zyrtarizuar si përforcimi më i ri i skuadrës së Inter. Pas lëvizjes së tij, Young është kujdesur që të përshëndes tifozët e Manchester United. Lojtari përmes ‘Twitter’ ka dërguar ...
Lajminet | 17-Jan-2020 20:46
Pak minuta më parë, Ashley Young është zyrtarizuar si përforcimi më i ri i skuadrës së Inter. Pas lëvizjes së tij, Young është kujdesur që të përshëndes tifozët e Manchester United. Lojtari përmes ‘Twitter’ ka dërguar ...

ZYRTARE/ Ashley Young firmos me Interin, ja detajet e kontratës
Ashley Young është zyrtarisht lojtar i Interit. Zyrtarizimi erdhi nga klubi zikaltër, e cila me anë të një postimi në faqen zyrtare njoftojë arritjen e kësaj marrëveshje. Young vjen nga Manchester United dhe ka ...
Lexo | 17-Jan-2020 20:40
Ashley Young është zyrtarisht lojtar i Interit. Zyrtarizimi erdhi nga klubi zikaltër, e cila me anë të një postimi në faqen zyrtare njoftojë arritjen e kësaj marrëveshje. Young vjen nga Manchester United dhe ka ...

20:30 Interi prezanton afrimin e parë në merkaton e janarit Eshli Jang është zyrtarisht futbollist...
Eshli Jang është zyrtarisht futbollist i Interit. Mbrojtësi 34-vjeçar është afrimi i parë në merkaton e janarit, teksa është prezantuar nga faqja zyrtare e klubit zikaltër. Jang mbërrin nga radhët e Mançester Junajtid, ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 20:34
Eshli Jang është zyrtarisht futbollist i Interit. Mbrojtësi 34-vjeçar është afrimi i parë në merkaton e janarit, teksa është prezantuar nga faqja zyrtare e klubit zikaltër. Jang mbërrin nga radhët e Mançester Junajtid, ...

Ashley Young lojtar i Interit
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:30
Interi e ka zyrtarizuar transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit, duke nënshkruar me Ashley Young nga Manchester United. Futbollisti anglez i lindur në vitin 1985 vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved