ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 08:26

Zhdukja misterioze e studentit nga Stambolli, ngjarja që po habit të gjithë

Zhdukja misterioze e studentit nga Stambolli, ngjarja që po habit të gjithë
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 22:26
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...

Zhdukja misterioze e studentit nga Stambolli, ngjarja që po habit të gjithë
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 21:16
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...

Zhdukja misterioze e studentit nga Stambolli, ngjarja që po habit të gjithë
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 10:34
Një ngjarje misterioze, e mbushur me dyshime dhe të panjohura, është ajo që rrethon zhdukjen e një 20-vjeçari nga Turkmenistani. I riu, i cili studionte në një universitet në Stamboll, ka ngritur një çadër kampingu në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved