ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 19:08

Zërat për largim nga Leipzig, Timo Werner sqaron gjithçka

Zërat për largim nga Leipzig, Timo Werner sqaron gjithçka
Sulmuesi i Leipzig, Timo Werner, po bën ndoshta sezonin e tij më të mirë në karrierë, pasi po shënon ndeshje pas ndeshje, si në Bundesliga, ashtu dhe në Champions League. Bomberi gjerman po lidhet shumë me një kalim në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:45
Sulmuesi i Leipzig, Timo Werner, po bën ndoshta sezonin e tij më të mirë në karrierë, pasi po shënon ndeshje pas ndeshje, si në Bundesliga, ashtu dhe në Champions League. Bomberi gjerman po lidhet shumë me një kalim në ...

Ecuria fantastike e Liverpool, Allison tregon sekretin
Liverpool po “fluturon” dhe sot është skuadra më e fortë në planet. Ekipi i Jurgen Klopp po i mahnit të gjithë me ecurinë në Premier League dhe mbetet një nga kandidatët kryesorë për fitimin e Champions League për të ...
ABCNews | 16-Jan-2020 21:57
Liverpool po “fluturon” dhe sot është skuadra më e fortë në planet. Ekipi i Jurgen Klopp po i mahnit të gjithë me ecurinë në Premier League dhe mbetet një nga kandidatët kryesorë për fitimin e Champions League për të ...

Chelsea “çmendet” për futbollistin e RB Leipzig
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner ka marrë gjithë vëmendjen e mundshme nga skuadra angleze Chelsea. Sulmuesi 23 vjeçar ka kontratë me klubin gjerman deri në vitin 2023, por dëshira e tij është të luaj për skuadra në ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 21:30
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner ka marrë gjithë vëmendjen e mundshme nga skuadra angleze Chelsea. Sulmuesi 23 vjeçar ka kontratë me klubin gjerman deri në vitin 2023, por dëshira e tij është të luaj për skuadra në ...

Chelsea vihet seriozisht pas Timo Werner
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është i lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 19:00
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është i lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...

Chelsea vihet seriozisht pas Timo Werner
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është I lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 17:14
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është I lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...

Chelsea vihet seriozisht pas Timo Werner
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është i lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 17:10
Sulmuesi i RB Leipzig, Timo Werner është i lidhur me një klub të madh nga Liga Premier, si Chelsea. 23-vjeçari gjerman, i cili është nën kontratë me klubin e Bundesligës deri në vitin 2023, kishte thënë për Bild se ai ...

Werner ia mbyll syrin klubeve angleze: Liga Premier është kampionati më interesant
Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Timo Werner ka folur përsëri për një transferim në Angli, duke treguar se i pëlqen Liga Premier. Real Madridi ka qenë i lidhur me sulmuesin, por edhe Chelsea ka regjistruar interesin e ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 16:59
Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Timo Werner ka folur përsëri për një transferim në Angli, duke treguar se i pëlqen Liga Premier. Real Madridi ka qenë i lidhur me sulmuesin, por edhe Chelsea ka regjistruar interesin e ...

Werner ia mbyll syrin klubeve angleze: Liga Premier është kampionati më interesant
Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Timo Werner ka folur përsëri për një transferim në Angli, duke treguar se i pëlqen Liga Premier. Real Madridi ka qenë i lidhur me sulmuesin, por edhe Chelsea ka regjistruar interesin e ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 15:18
Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Timo Werner ka folur përsëri për një transferim në Angli, duke treguar se i pëlqen Liga Premier. Real Madridi ka qenë i lidhur me sulmuesin, por edhe Chelsea ka regjistruar interesin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved