ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:17

Përtej teorive konspirative për marrëveshjen e reformës zgjedhore

Përtej teorive konspirative për marrëveshjen e reformës zgjedhore
Nga Alfred Peza Nëse doni që të thoni të vërtetën në mënyrë që ata që keni përballë ta besojnë, thuajani ashtu siç kanë dëshirë ta dëgjojnë. Por e keqja është se në Shqipërinë e sotme politike dhe mediatike, ky rregull ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 09:21
Nga Alfred Peza Nëse doni që të thoni të vërtetën në mënyrë që ata që keni përballë ta besojnë, thuajani ashtu siç kanë dëshirë ta dëgjojnë. Por e keqja është se në Shqipërinë e sotme politike dhe mediatike, ky rregull ...

Ja dita kur vjen në Tiranë ambasadorja e re e SHBA-ve
Mësohet data kur mbërrin në Shqipëri, ambasadorja e re e SHBA-ve, Yuri Kim. Përmes një njoftimi, ambasada amerikane kërkon që diplomates së re t’i bëhet një pritje sa më miqësore. “Në pritje të mbërritjes së ambasadores ...
Telegraf | 17-Jan-2020 18:17
Mësohet data kur mbërrin në Shqipëri, ambasadorja e re e SHBA-ve, Yuri Kim. Përmes një njoftimi, ambasada amerikane kërkon që diplomates së re t’i bëhet një pritje sa më miqësore. “Në pritje të mbërritjes së ambasadores ...

Palmer takon ambasadoren Yuri Kim, dy çështjet që u diskutuan për Shqipërinë
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim.
Top Channel | 16-Jan-2020 17:10
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim.

Zbulohet data/ Ja dita kur vjen ne Tirane ambasadorja e re e SHBA
Mësohet data kur mbërrin në Shqipërisë ambasadorja e re e SHBA, Yuri Kim. Ambasadorja Yuri Kim do të mbërrijë në fund të janarit dhe në datën 30 do bëhet pritja. Të njëjtin lajm konfirmon edhe ambasada amerikane në ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 18:41
Mësohet data kur mbërrin në Shqipërisë ambasadorja e re e SHBA, Yuri Kim. Ambasadorja Yuri Kim do të mbërrijë në fund të janarit dhe në datën 30 do bëhet pritja. Të njëjtin lajm konfirmon edhe ambasada amerikane në ...

Ambasadorja amerikane mbërrin në Tiranë pas pak ditësh. Më 30 janar organizon pritje në Ambasadë
Ambasadorja e re amerikane Yuri Kim, që do të zërë vendin e ish-ambasadorit Donald Lu, do të mbërrijë në Tiranë pas disa ditësh, njoftojnë burime të sigurta për Politiko.al. Zonja Kim i ka kaluar të gjithë ‘rrathët e ...
Politiko | 17-Jan-2020 18:05
Ambasadorja e re amerikane Yuri Kim, që do të zërë vendin e ish-ambasadorit Donald Lu, do të mbërrijë në Tiranë pas disa ditësh, njoftojnë burime të sigurta për Politiko.al. Zonja Kim i ka kaluar të gjithë ‘rrathët e ...

Përtej teorive konspirative për marrëveshjen e reformës zgjedhore
Alfred Peza Nëse doni që të thoni të vërtetën në mënyrë që ata që keni përballë ta besojnë, thuajani ashtu siç kanë dëshirë ta dëgjojnë. Por e keqja është se në Shqipërinë e sotme politike dhe mediatike, ky rregull ...
Lexo | 16-Jan-2020 21:37
Alfred Peza Nëse doni që të thoni të vërtetën në mënyrë që ata që keni përballë ta besojnë, thuajani ashtu siç kanë dëshirë ta dëgjojnë. Por e keqja është se në Shqipërinë e sotme politike dhe mediatike, ky rregull ...

Një takim amerikan për Shqipërinë: bravo, për Iranin dhe Zgjedhoren!
Pak para se të marrë rrugën drejt Tiranës, ambasadorja e re amerikanë për Shqipërinë, Yuri Kim, është takuar me njeriun më të fortë të Uashingtonit në rajon, Mattheë Palmer. Lajmin e jep Ambasada e SHBA në Tiranë, duke ...
Tesheshi | 16-Jan-2020 19:18
Pak para se të marrë rrugën drejt Tiranës, ambasadorja e re amerikanë për Shqipërinë, Yuri Kim, është takuar me njeriun më të fortë të Uashingtonit në rajon, Mattheë Palmer. Lajmin e jep Ambasada e SHBA në Tiranë, duke ...

Palmer takohet me ambasadoren Yuri Kim, ja dy çështjet që diskutuan!
Zëvendësndihmëssekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer është takuar sot me ambasadoren e SHBA-së, në vendin tonë, Yuri Kim. Palmer dhe Kim u takuan për të diskutuar për ...
Dritare | 16-Jan-2020 18:28
Zëvendësndihmëssekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer është takuar sot me ambasadoren e SHBA-së, në vendin tonë, Yuri Kim. Palmer dhe Kim u takuan për të diskutuar për ...

Palmer takon ambasadoren Yuri Kim, dy çështjet që u diskutuan për Shqipërinë
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 18:02
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...

Palmer takoi ambasadoren Yuri Kim, para nisje për në Shqipëri
Uashington / Tiranë, 16 janar 2020 – Zëvendës-ndihmës Sekretarit amerikan të shtetit, Matthew Palmer, e ka takuar në Uashington ambasadoren e sapoemëruar të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim. ...
Illyriapress | 16-Jan-2020 17:40
Uashington / Tiranë, 16 janar 2020 – Zëvendës-ndihmës Sekretarit amerikan të shtetit, Matthew Palmer, e ka takuar në Uashington ambasadoren e sapoemëruar të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim. ...

Takimi Palmer- Yuri Kim: Përkushtimi ndërpartiak për reformën zgjedhore, lajm pozitiv
I dërguari i Veçantë i SHBA-ve për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer është takuar ditën e sotme me ambasadoren e re amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Sipas asaj që poston ambasada amerikane në Tiranë, në takim është ...
Telegraf | 16-Jan-2020 16:52
I dërguari i Veçantë i SHBA-ve për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer është takuar ditën e sotme me ambasadoren e re amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Sipas asaj që poston ambasada amerikane në Tiranë, në takim është ...

Palmer takohet me Yuri Kim, diskutojnë mbi marrëveshjen e “Zgjedhores”
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin e Veçantë të SHBA për Ballkanin Perëndimor, ku u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, por dhe për marrëveshjen e ...
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 17:07
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin e Veçantë të SHBA për Ballkanin Perëndimor, ku u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, por dhe për marrëveshjen e ...

Palmer pret ambasadoren Yuri Kim: Shqipëria, qëndrim të guximshëm përballë Iranit
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin e Veçantë të SHBA për Ballkanin Perëndimor. Mësohet se në takim u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, por edhe ...
Lexo | 16-Jan-2020 17:06
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin e Veçantë të SHBA për Ballkanin Perëndimor. Mësohet se në takim u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, por edhe ...

Palmer takon ambasadoren Yuri Kim, dy çështjet që u diskutuan për Shqipërinë
Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Balkanin Perëndimor, me të cilin ka diskutuar qëndrimet e Shqipërisë ndaj Iranit, ...
Lajminet | 16-Jan-2020 17:00
Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Balkanin Perëndimor, me të cilin ka diskutuar qëndrimet e Shqipërisë ndaj Iranit, ...

Zbardhet takimi i Matthew Palmer me ambasadoren Kim
Pak kohë para mbërritjes në Shqipëri, ambasadorja e re e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim pati një takim me zv. ndihmës Sekretarin e Shtetit, Matthew Palmer. Ky takim njoftohet nga ambasada amerikane në Tiranë, e cila ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 16:59
Pak kohë para mbërritjes në Shqipëri, ambasadorja e re e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim pati një takim me zv. ndihmës Sekretarin e Shtetit, Matthew Palmer. Ky takim njoftohet nga ambasada amerikane në Tiranë, e cila ...

Palmer takon ambasadoren Yuri Kim, dy çështjet që u diskutuan për Shqipërinë
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 16:55
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...

Para mbërritjes në Shqipëri, ambasadorja e SHBA takohet me Palmer
Irani dhe tryeza politike për realizimin e reformës zgjedhore kanë qenë dy temat e diskutimit mes ambasadores së SHBA-së Yuri Kim dhe Zv.Ndihmës Sekretarin amerikan Palmer. Mbërritja në Shqipëri e zonjës Kim për të ...
Lapsi | 16-Jan-2020 16:49
Irani dhe tryeza politike për realizimin e reformës zgjedhore kanë qenë dy temat e diskutimit mes ambasadores së SHBA-së Yuri Kim dhe Zv.Ndihmës Sekretarin amerikan Palmer. Mbërritja në Shqipëri e zonjës Kim për të ...

Palmer takon ambasadoren Yuri Kim, dy çështjet që u diskutuan për Shqipërinë
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 16:52
Yuri Kim e ka bërë tashmë betimin si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri dhe pritet që të mbërrijë në vendin tonë në ditët në vijim. Ndërkohë, ambasadorja Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me Matthew Palmer, Zv.Ndihmës ...

Palmer takim me Yuri Kim, Ambasada e SHBA: Marrëveshja për zgjedhoren lajm pozitiv
Zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer takohet me Yuri Kim. Ambasada e SHBA e ka vlerësuar pozitivisht marrëveshjen për zgjedhoren. “Qëndrim i guximshëm i ...
ABCNews | 16-Jan-2020 16:49
Zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit dhe i Dërguari i Veçantë për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer takohet me Yuri Kim. Ambasada e SHBA e ka vlerësuar pozitivisht marrëveshjen për zgjedhoren. “Qëndrim i guximshëm i ...

I dërguari i special i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Palmer, takohet me ambasadoren Yuri Kim: Shqipëria qëndrim të guximshëm mbi Iranin!
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim, është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin special të SHBA për Ballkanin Perëndimor, ku u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, si dhe marrëveshja e palëve ...
RTSH | 16-Jan-2020 16:49
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim, është takuar ditën e sotme me Mathew Palmer, të dërguarin special të SHBA për Ballkanin Perëndimor, ku u diskutua qëndrimi i Shqipërisë mbi Iranin, si dhe marrëveshja e palëve ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved