ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:45

“Dua mamin”, xhaxhai i vrau të ëmën, gjyshja tregon fjalët e mbesës: Trembet natën. Do bëhem e fortë deri sa t’ia dorëzoj të atit

“Dua mamin”, xhaxhai i vrau të ëmën, gjyshja tregon fjalët e mbesës: Trembet natën. Do bëhem e fortë deri sa t’ia dorëzoj të atit
TIRANË Detaje rrëqethëse vijnë nga ngjarja tragjike e 11 janarit, ku 38-vjeçarja Enkeleda Çapoku u vra barbarisht nga vëllai i burrit të saj, teksa ndodhej me nënën dhe vajzën 18-vjeçare në gjumë. Në emisionin “Me zemër ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:24
TIRANË Detaje rrëqethëse vijnë nga ngjarja tragjike e 11 janarit, ku 38-vjeçarja Enkeleda Çapoku u vra barbarisht nga vëllai i burrit të saj, teksa ndodhej me nënën dhe vajzën 18-vjeçare në gjumë. Në emisionin “Me zemër ...

Xhaxhai i vrau të ëmën, gjyshja tregon gjendjen e mbesës: Trembet natën, do bëhem e fortë deri sa t’ia dorëzoj të atit
Detaje rrëqethëse vijnë nga ngjarja tragjike e 11 janarit, ku 38-vjeçarja Enkeleda Çapoku u vra barbarisht nga vëllai i burrit të saj, teksa ndodhej me nënën dhe vajzën 18-vjeçare në gjumë. Në emisionin “Me zemër të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:33
Detaje rrëqethëse vijnë nga ngjarja tragjike e 11 janarit, ku 38-vjeçarja Enkeleda Çapoku u vra barbarisht nga vëllai i burrit të saj, teksa ndodhej me nënën dhe vajzën 18-vjeçare në gjumë. Në emisionin “Me zemër të ...

Vëllai i vrau gruan, bashkëshorti flet nga burgu: Dënim me vdekje, të varet në litar
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 14:48
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...

Vëllai i vrau gruan, bashkëshorti flet nga burgu: Dënim me vdekje, të varet në litar
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:35
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...

Vrasja e 38-vjeçares nga kunati, nëna rrëfen ngjarjen: Më la pa ndjenja, Enkeledën e goditi me levë në kokë
Ngjarja e rëndë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 13:53
Ngjarja e rëndë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...

Vëllai i vrau gruan, flet nga qelia burri i Enkeledës: Dënim me vdekje, monstra të varet në litar
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Nga burgu ne linje telefonike per emisionin ‘Me zemer te hapur’ ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 12:46
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Nga burgu ne linje telefonike per emisionin ‘Me zemer te hapur’ ...

Vëllai i masakroi nusen, flet nga qelia burri i Enkeledës, akuza shtetit: Monstra të varet në litar
Elton Çapoku, qe vuan denimin ne burg, ka folur ne linje telefonike per emisionin ‘Me zemer te hapur’ ne “News 24”, duke kerkuar mes lotesh denimin maksimal per vellane, qe e cileson nje monster. Si e morët vesh ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Elton Çapoku, qe vuan denimin ne burg, ka folur ne linje telefonike per emisionin ‘Me zemer te hapur’ ne “News 24”, duke kerkuar mes lotesh denimin maksimal per vellane, qe e cileson nje monster. Si e morët vesh ...

Vrasja e 38-vjeçares nga kunati, nëna rrëfen ngjarjen: Më la pa ndjenja, Enkeledën e goditi me levë në kokë
Ngjarja e rendë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:52
Ngjarja e rendë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...

Vëllai i vrau gruan/ Burri shpërthen në lot nga burgu: Dënim me vdekje, të varet në litar. Shteti më shkatërroi jetën
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 12:40
“Dënim me vdekje dhe varje në litar”. Kjo ka qenë deklarata e fortë që Elton Capoku ka bërë për vëllain e tij, Erdetin, i cili i masakroi për vdekje gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan më datë 11 janar. Eltoni, që ...

Vrasja e 38-vjeçares nga kunati, nëna rrëfen natën tragjike: Monstra më la pa ndjenja, Enkeleda është përleshur me të. Me burrin shkonte shumë mirë
Ngjarja e rendë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 12:35
Ngjarja e rendë që ndodhi më 11 janar tronditi të madh e të vogël. Një 38-vjeçare u vra nga kunati i saj, në shtëpinë e saj, në dhomën e gjumit. Emisioni “Me Zemër të Hapur” risjell në News24 detaje të tjera nga kjo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved