ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 01:53

Vushtrria ngrit flamurin e bardhë, 19 largime nga skuadra

Vushtrria ngrit flamurin e bardhë, 19 largime nga skuadra
Alush Gavazaj është futbollisti i radhës që ka vazhduar eksodin e largimeve nga skuadra e Vushtrrisë, e cila duket se po përjeton momente aspak të mira. Vushtrria u rikthye në elitën e futbollit me shumë bujë, por duket ...
Zeri | 17-Jan-2020 11:24
Alush Gavazaj është futbollisti i radhës që ka vazhduar eksodin e largimeve nga skuadra e Vushtrrisë, e cila duket se po përjeton momente aspak të mira. Vushtrria u rikthye në elitën e futbollit me shumë bujë, por duket ...

Gavazaj: Ja çfarë më shtyu të pranojë ofertën e Renovës
Skuadra e Renovës gjatë ditës së sotme në ambientet e saj prezantoi përforcimin e fundit, mesfushorin kosovar, Alush Gavazaj. Bëhet fjalë për një mesfushorë me mjaft eksperiencë, i cili edhe pse ende i ri në moshë, pas ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 00:00
Skuadra e Renovës gjatë ditës së sotme në ambientet e saj prezantoi përforcimin e fundit, mesfushorin kosovar, Alush Gavazaj. Bëhet fjalë për një mesfushorë me mjaft eksperiencë, i cili edhe pse ende i ri në moshë, pas ...

Renova përforcohet me Alush Gavazajn
Skuadra e Renovës ka marrë në radhët e veta mesfushorin kosovar, Alush Gavazajn. Xhepçistasit kanë firmosur me kosovarin deri në fund të këtij sezoni, ndërsa bëhet përforcimi i dytë i Renovës, pasi më herët u erdhi edhe ...
Shenja | 16-Jan-2020 16:10
Skuadra e Renovës ka marrë në radhët e veta mesfushorin kosovar, Alush Gavazajn. Xhepçistasit kanë firmosur me kosovarin deri në fund të këtij sezoni, ndërsa bëhet përforcimi i dytë i Renovës, pasi më herët u erdhi edhe ...

Renova “lirohet” nga Skenderi e Beqiri dhe prezanton Gavazajn
Skuadra Renovës, pas disfatës në miqësoren e parë , ndaj Ferizajit me 0-4, sot mbeti pa futbollistët të ekipit të parë. Nga kampi i skuadrës së Renovës janë larguar Lavrdim Skenderi dhe Ilber Beqiri, të cilët janë ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 16:06
Skuadra Renovës, pas disfatës në miqësoren e parë , ndaj Ferizajit me 0-4, sot mbeti pa futbollistët të ekipit të parë. Nga kampi i skuadrës së Renovës janë larguar Lavrdim Skenderi dhe Ilber Beqiri, të cilët janë ...

Më në fund një lajm i mirë nga Vushtrria
Skuadra vushtrriase është duke kaluar momente aspak të mira. Vushtrria e cili vjeshtën e mbylli në pozitën e parafundit në tabelë me vetëm 17 pikë të tubuara është duke u boshatisur pasi futbollistët po largohet një nga ...
Zeri | 16-Jan-2020 13:34
Skuadra vushtrriase është duke kaluar momente aspak të mira. Vushtrria e cili vjeshtën e mbylli në pozitën e parafundit në tabelë me vetëm 17 pikë të tubuara është duke u boshatisur pasi futbollistët po largohet një nga ...

Lajmi i fundit: Futbollisti nga Kosova transferohet në Maqedoninë e Veriut
Alush Gavazaj është futbollisti më i ri i skuadrës së Renovës nga Maqedonia e Veriut. Mesfushori prizrenas ditë më parë konfirmoi ndarjen me klubin e FC Vushtrrisë, teksa tashmë ka konfirmuar marrëveshjen me......
Zeri | 16-Jan-2020 12:58
Alush Gavazaj është futbollisti më i ri i skuadrës së Renovës nga Maqedonia e Veriut. Mesfushori prizrenas ditë më parë konfirmoi ndarjen me klubin e FC Vushtrrisë, teksa tashmë ka konfirmuar marrëveshjen me......

Gavazaj lëviz sërish, gati firma me klubin maqedonas
Mesfushori kosovar, Alush Gavazaj, do të lëvizë sërish këtë merkato janarit. 24 vjeçari iu bashkua Vushtrrisë nga ekipi i Feronikelit në vetëm në fillim të këtij sezoni, por ka vendosur të lëvizë sërish, kësaj radhe për ...
ABCNews | 15-Jan-2020 23:55
Mesfushori kosovar, Alush Gavazaj, do të lëvizë sërish këtë merkato janarit. 24 vjeçari iu bashkua Vushtrrisë nga ekipi i Feronikelit në vetëm në fillim të këtij sezoni, por ka vendosur të lëvizë sërish, kësaj radhe për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved