ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 16:37

Vritet dhe hidhet në kanal 20-vjeçari shqiptar në Itali

Vritet dhe hidhet në kanal 20-vjeçari shqiptar në Itali
Një 20-vjeçar është gjetur pa jetë nga një kalimtar i rastit, në Naviglio, një komunë në provincën e Bergamos. Sipas mediave italiane viktima është një 20-vjeçar nga Kosova, i cili është vrarë me mjete të forta dhe më ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 19:19
Një 20-vjeçar është gjetur pa jetë nga një kalimtar i rastit, në Naviglio, një komunë në provincën e Bergamos. Sipas mediave italiane viktima është një 20-vjeçar nga Kosova, i cili është vrarë me mjete të forta dhe më ...

Shqiptari vritet dhe hidhet në kanal në Itali
Një i ri shqiptar është gjetur i pajetë në një kanal në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari dyshohet se më parë është vrarë dhe më pas është hedhë në një kanal në Bassa të Italisë. Shqiptari Erion Morina, ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 17:57
Një i ri shqiptar është gjetur i pajetë në një kanal në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari dyshohet se më parë është vrarë dhe më pas është hedhë në një kanal në Bassa të Italisë. Shqiptari Erion Morina, ...

Ngjarje e rëndë në Itali, i riu shqiptar vritet dhe më pas hidhet në kanal
Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Itali, pasi një 20-vjeçar me orgjinë nga Kosova është gjetur i vrarë. Sipas mediave në vend, 20-vjeçari është gjetur i vdekur në një kanal. Më tej shtohet se, Erion Morina, se ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:56
Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Itali, pasi një 20-vjeçar me orgjinë nga Kosova është gjetur i vrarë. Sipas mediave në vend, 20-vjeçari është gjetur i vdekur në një kanal. Më tej shtohet se, Erion Morina, se ...

Një 20-vjeçar nga Drenoci i Malishevës, gjendet i vrarë në Itali
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për mediat kosovare e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
PortaliOnline | 17-Jan-2020 17:50
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për mediat kosovare e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

Shqiptari i vrare ne Itali, si e goditi shoku i tij pasi dolen nga lokali te dehur
Janë zbardhur detaje të reja të rënda nga vrasja e shqiptarit, Erion Morina, 20 vjeç, nga Malisheva e Kosovës, mëngjesin e sotëm në Calcio, një komune bergamaske në Itali. Sipas medias vendase viktima kishte kaluar ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 17:24
Janë zbardhur detaje të reja të rënda nga vrasja e shqiptarit, Erion Morina, 20 vjeç, nga Malisheva e Kosovës, mëngjesin e sotëm në Calcio, një komune bergamaske në Itali. Sipas medias vendase viktima kishte kaluar ...

Një 20-vjeçar nga Kosova vritet në Itali
Një 20-vjeçar nga Kosova është vrarë në orët e hershme të mëngjesit në Itali. Sipas mediave italiane, vrasja e tij ka ndodhur në qytetin Calcio. Sipas mediave italiane E.M së pari është vrarë pastaj është hedhur në lum. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:30
Një 20-vjeçar nga Kosova është vrarë në orët e hershme të mëngjesit në Itali. Sipas mediave italiane, vrasja e tij ka ndodhur në qytetin Calcio. Sipas mediave italiane E.M së pari është vrarë pastaj është hedhur në lum. ...

Detaje të reja për vdekjen e 20-vjeçarit kosovar në Itali
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:44
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një ...

U rrah e më pas u qëllua me armë të ftohtë, detaje të reja për vdekjen e 20-vjeçarit kosovar
Erion Morina, 20-vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton lajmi.net. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 15:38
Erion Morina, 20-vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton lajmi.net. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina ...

20 vjeçari kosovar gjendet i vdekur në Itali
Trupi i një 20 vjeçari kosovar është gjetur nën një urë në kanalin që përshkon Calcion në provincën e Bergamos në Itali. Sipas mediave italiane, viktima është kosovari Erion Morina, që banon atje dhe dyshohet të jetë ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 15:33
Trupi i një 20 vjeçari kosovar është gjetur nën një urë në kanalin që përshkon Calcion në provincën e Bergamos në Itali. Sipas mediave italiane, viktima është kosovari Erion Morina, që banon atje dhe dyshohet të jetë ...

Një 20-vjeçar nga Kosova gjendet i vdekur në Itali
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për mediat kosovare e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 15:23
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për mediat kosovare e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

U rrah e më pas u qëllua me armë të ftohtë, detaje të reja për vdekjen e 20 vjeçarit kosovar në Itali
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton lajmi.net. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina ...
Zeri | 17-Jan-2020 15:23
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton lajmi.net. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina ...

Detaje të reja për vdekjen e 20-vjeçarit kosovar në Itali
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:20
Erion Morina, 20 vjeçar nga Kosova u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një ...

20 vjeçari nga Kosova gjendet i vdekur në Itali
Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave italiane, 20 vjeçari, Erion Morina, i cili ka jetuar në qytetin e Bassa për disa ...
Lajminet | 17-Jan-2020 15:17
Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave italiane, 20 vjeçari, Erion Morina, i cili ka jetuar në qytetin e Bassa për disa ...

U rrah e më pas u qëllua me armë të ftohtë, detaje të reja për vdekjen e 20 vjeçarit kosovar në Itali
Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton . Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një mosmarrëveshje me disa persona, u sulmua me grushte e më pas me ...
Lajminet | 17-Jan-2020 15:12
Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra, transmeton . Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Morina pas një mosmarrëveshje me disa persona, u sulmua me grushte e më pas me ...

Gjendet i vdekur një 20-vjeçar kosovar, në Itali
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:05
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

20 vjeçari nga Kosova gjendet i vdekur në Itali
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave......
Zeri | 17-Jan-2020 14:48
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave......

Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur në Itali
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për RTV21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 14:45
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për RTV21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçarin nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur në Itali
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
Arbresh | 17-Jan-2020 14:38
Një 20 vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20 vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

Ky është kosovari 20-vjeçar që u gjet i vdekur
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 14:32
Një 20-vjeçar kosovar u gjet i vdekur sot në mëngjes në Calcio të Italisë. Rastin për rtv21.tv e bëri të ditur një shok i ngushtë i tij, i cili tregoi se 20-vjeçari nga Kosova e hodhën në një lumë. Sipas mediave ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved