ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:46

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në të gjithë botën

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në të gjithë botën
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. Ministria e ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 21:31
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. Ministria e ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në të gjithë botën
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. Ministria e ...
Flaka | 17-Jan-2020 19:49
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. Ministria e ...

Shënohet viktima e dyte në Kinë nga virusi misterioz, raste të reja dhe në Japoni e Tajlandë
Një person i dytë ka ndërruar jetë për shkak të një pneumonie misterioze që ka prekur disa persona në Uhan, në qendër të Kinës. Viktima, një 69 vjeçar, ishte shtruar në spital me disa dëme në organe të ndryshme dhe me ...
ABCNews | 17-Jan-2020 12:43
Një person i dytë ka ndërruar jetë për shkak të një pneumonie misterioze që ka prekur disa persona në Uhan, në qendër të Kinës. Viktima, një 69 vjeçar, ishte shtruar në spital me disa dëme në organe të ndryshme dhe me ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në gjithë botën, OBSH paralajmëron rrezik
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 13:01
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në gjithë botën, OBSH paralajmëron rrezik
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...
Shprehja | 17-Jan-2020 12:05
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në gjithë botën, OBSH paralajmëron rrezik
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:57
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në gjithë botën, OBSH paralajmëron rrezik
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 10:51
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...

Virusi vdekjeprurës kinez mund të përhapet në gjithë botën, OBSH paralajmëron rrezik
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 10:45
Japonia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit nga koronavirusi i ri i Kinës, pasi Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) paralajmëroi spitalet në të gjithë botën për t’u përgatitur për këtë sëmundje. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved