ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 13:02

Verhofstadt: Marrëveshja e tregtisë pas Brexit do të jetë e vështirë

Verhofstadt: Marrëveshja e tregtisë pas Brexit do të jetë e vështirë
Ligjvënësi europian Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...
Shprehja | 17-Jan-2020 20:36
Ligjvënësi europian Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...

Verhofstadt: Marrëveshja e tregtisë pas Brexit do të jetë e vështirë
Ligjvënësi europian Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 20:27
Ligjvënësi europian Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...

Verhofstadt: Marrëveshja e tregtisë pas Brexit do të jetë e vështirë nëse Londra shmang rregullat e BE-së
Ligjvënësi europian, Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 18:53
Ligjvënësi europian, Guy Verhofstadt paralajmëroi se negocimi i një marrëveshje mbi marrëdhëniet tregtare pas Brexitit me Brukselin do të jetë “shumë të vështira”, nëse Londra refuzon të pranojë rregullat dhe standardet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved