ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 18:57

Zeka për mosarritjen e koalicionit LVV-LDK: Demoralizues e terror psikologjik ndaj qytetarëve

Zeka për mosarritjen e koalicionit LVV-LDK: Demoralizues e terror psikologjik ndaj qytetarëve
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka komentuar situatën e krijuar politike, ku Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike të Kosovës ende nuk kanë arritur të merren vesh për koalicion ...
Top Channel | 17-Jan-2020 11:45
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka komentuar situatën e krijuar politike, ku Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike të Kosovës ende nuk kanë arritur të merren vesh për koalicion ...

VV organizon peticion online për mosformimin e qeverisë
Kosova tash e 100 ditë ka mbetur në ngërç politik meqenëse Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje nuk po arrijnë të gjejnë rrugën drejt arritjes së marrëveshjes për koalicion qeverisës. Pas ofertës së ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:28
Kosova tash e 100 ditë ka mbetur në ngërç politik meqenëse Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje nuk po arrijnë të gjejnë rrugën drejt arritjes së marrëveshjes për koalicion qeverisës. Pas ofertës së ...

Nëse dështon koalicioni LVV-LDK, analistët thonë se janë disa skenare për formimin e Qeverisë
Në qoftë se Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk arrijnë përfundimisht të formojnë Qeverinë e re, atëherë janë disa skenare drejt formimit të institucioneve të Kosovës. Analistët politikë përmendin ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 16:28
Në qoftë se Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk arrijnë përfundimisht të formojnë Qeverinë e re, atëherë janë disa skenare drejt formimit të institucioneve të Kosovës. Analistët politikë përmendin ...

E çuditshme: VV organizon peticion online për mosformimin e qeverisë
BollMo Jepini fund bllokimit të formimit të qeverisë menjëherë!”, kështu fillon peticioni online i nisur nga Lëvizja Vetëvendosje. Kosova tash e 100 ditë ka mbetur në ngërç politik meqenëse Lidhja Demokratike e Kosovës ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 19:25
BollMo Jepini fund bllokimit të formimit të qeverisë menjëherë!”, kështu fillon peticioni online i nisur nga Lëvizja Vetëvendosje. Kosova tash e 100 ditë ka mbetur në ngërç politik meqenëse Lidhja Demokratike e Kosovës ...

Qytetarët nisin peticion online kundër bllokimit të formimit të qeverisë
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet mos-bllokimi i formimit të qeverisë Në këtë peticion online kërkohet nga të gjithë qytetarët pa dallime politike që të ...
Arbresh | 17-Jan-2020 19:10
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet mos-bllokimi i formimit të qeverisë Në këtë peticion online kërkohet nga të gjithë qytetarët pa dallime politike që të ...

Peticioni online për mos-formimin e qeverisë? Reagon Vetëvendosja
Gjatë ditës së sotshme ka qarkulluar në rrjetet sociale një peticion që ishte kundër formimit të qeverisë. Siç raportohej në media, thuhej se ky peticion ishte nisur nga Lëvizja Vetëvendosje. Zëdhënësi i LVV-së,......
Zeri | 17-Jan-2020 18:53
Gjatë ditës së sotshme ka qarkulluar në rrjetet sociale një peticion që ishte kundër formimit të qeverisë. Siç raportohej në media, thuhej se ky peticion ishte nisur nga Lëvizja Vetëvendosje. Zëdhënësi i LVV-së,......

Peticioni online për rrëzimin mos-formimin e qeverisë? Reagon Vetëvendosja
Gjatë ditës së sotshme ka qarkulluar në rrjetet sociale një peticion që ishte kundër formimit të qeverisë. Siç raportohej në media, thuhej se ky peticion ishte nisur nga Lëvizja Vetëvendosje, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:29
Gjatë ditës së sotshme ka qarkulluar në rrjetet sociale një peticion që ishte kundër formimit të qeverisë. Siç raportohej në media, thuhej se ky peticion ishte nisur nga Lëvizja Vetëvendosje, transmeton Indeksonline. ...

Grupi i qytetarëve: Mustafa, Veliu e Haziri s’kanë legjitimitet të bllokojnë krijimin e institucioneve
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet që sa më shpejtë të formohet qeveria e re, raporton Gazeta Express. Në këtë peticion me thirrjen #BollMo Jepini fund ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 18:20
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet që sa më shpejtë të formohet qeveria e re, raporton Gazeta Express. Në këtë peticion me thirrjen #BollMo Jepini fund ...

Grupi i qytetarëve: Mustafa, Veliu e Haziri s’kanë legjitimitet të bllokojnë krijimin e institucioneve
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet që sa më shpejtë të formohet qeveria e re, raporton Gazeta Express. Në këtë peticion me thirrjen #BollMo Jepini fund ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 18:17
Disa qytetarë kanë nënshkruar tashmë peticionin online që është nisur në internet ku kërkohet që sa më shpejtë të formohet qeveria e re, raporton Gazeta Express. Në këtë peticion me thirrjen #BollMo Jepini fund ...

Nëse dështon koalicioni LVV-LDK, analistët thonë se janë disa skenare për formimin e Qeverisë
Në qoftë se Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk arrijnë përfundimisht të formojnë Qeverinë e re, atëherë janë disa skenare drejt formimit të institucioneve të Kosovës. Analistët politikë përmendin ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 16:47
Në qoftë se Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk arrijnë përfundimisht të formojnë Qeverinë e re, atëherë janë disa skenare drejt formimit të institucioneve të Kosovës. Analistët politikë përmendin ...

Edhe një pengesë mes VV-së dhe LDK-së
Sipas LDK-së, pjesëmarrja e spektrit ndërkombëtar në tryezën e bisedimeve, është e panevojshme dhe nuk ka ndonjë arsye të ketë ndërmjetës. Tani kur Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës synojnë t’i ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 15:17
Sipas LDK-së, pjesëmarrja e spektrit ndërkombëtar në tryezën e bisedimeve, është e panevojshme dhe nuk ka ndonjë arsye të ketë ndërmjetës. Tani kur Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës synojnë t’i ...

Edhe një pengesë mes VV-së dhe LDK-së
Lidhja Demokratike e Kosovës nuk e sheh të rrugës ndërhyrjen e ndërkombëtarëve në bisedimet me Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje. Sipas LDK-së, pjesëmarrja e spektrit ndërkombëtar në ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 15:14
Lidhja Demokratike e Kosovës nuk e sheh të rrugës ndërhyrjen e ndërkombëtarëve në bisedimet me Lëvizjen Vetëvendosje për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje. Sipas LDK-së, pjesëmarrja e spektrit ndërkombëtar në ...

A pranojnë VV dhe LDK ndërhyrjen e ndërkombëtarëve nëbisedimet për koalicionin? Flasin nga këto parti
Anëtarja e Kryesisë dhe deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka deklaruar se partia e saj është pro ndërhyrjes së ndërkombëtarëve në procesin e marrëveshjes për koalicion qeverisës me Lidhjen Demokratike ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:43
Anëtarja e Kryesisë dhe deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka deklaruar se partia e saj është pro ndërhyrjes së ndërkombëtarëve në procesin e marrëveshjes për koalicion qeverisës me Lidhjen Demokratike ...

Haradinaj e pyet VV-në: A po shkojmë në zgjedhje
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 11:45
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj: Faji për mosformimin e Qeverisë bie tek Vetëvendosja
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:48
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj: Faji për mos-formimin e Qeverisë bie tek Vetëvendosja
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Shprehja | 17-Jan-2020 10:45
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj: Faji për mos-formimin e Qeverisë bie tek Vetëvendosja
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 10:36
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj e pyet VV-në: A po shkojmë në zgjedhje
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Zeri | 17-Jan-2020 10:33
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj: Faji për mosformimin e Qeverisë bie tek Vetëvendosja
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 10:30
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

Haradinaj: Faji për mosformimin e Qeverisë bie te Vetëvendosja
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 10:21
Gati dy muaj pas certifikimit të rezultateve nga ana e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk kanë arritur që të merren vesh për koalicion qeverisës. Madje zyrtarë të këtyre dy partive ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved