ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:37

VMRO-DPMNE: Çdo deklaratë e Zaev duhet të merret me rezervë

VMRO-DPMNE: Çdo deklaratë e Zaev duhet të merret me rezervë
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...
Flaka | 17-Jan-2020 13:26
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...

OBRM-PDUKM: Çdo deklaratë e Zaev duhet të merret me rezervë
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...
Republika | 17-Jan-2020 11:12
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...

OBRM-PDUKM: Çdo deklaratë e Zaev duhet të merret me rezervë
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:18
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...

OBRM-PDUKM: Çdo deklaratë e Zaev duhet të merret me rezervë
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 10:03
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së, thuhet se “Zaev është turpi Maqedonisë. Opinioni dëgjoi se e ka nëpërkëmbur Republikën e Maqedonisë shumë më herët para se të nënshkruajë Marrëveshjen e Prespës”. “Që nga viti ...

Jelinçiç me të pavërteta: Në marrëveshjet me Athinës dhe Sofjen nuk ka asnjë mohim të identitetit!
Politikani slloven dhe deputetit, Zmago Jelunçiç Plementi,dha deklaratë lidhur me ngjarjet politike në Republikën e Maqedonisë së Veriut, në të cilën ka përmbajte të pavërteta, shkruan Vërtetmatës , transmeton ...
Portalb | 16-Jan-2020 20:50
Politikani slloven dhe deputetit, Zmago Jelunçiç Plementi,dha deklaratë lidhur me ngjarjet politike në Republikën e Maqedonisë së Veriut, në të cilën ka përmbajte të pavërteta, shkruan Vërtetmatës , transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved