ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

Ushtria Amerikane gjatë 5 javëve është hakuar nga 52 hakerë

Ushtria Amerikane gjatë 5 javëve është hakuar nga 52 hakerë
Gjatë pesë javëve, nga 9 Tetori deri më 15 Nëntor, Ushtria Amerikane është hakuar nga një total prej 52 hakerësh. Megjithatë situata nuk është aq e keqe sa tingëllon. Kjo sepse ato ishin hakerë etikë dhe morën pjesë në ...
Medial | 17-Jan-2020 17:00
Gjatë pesë javëve, nga 9 Tetori deri më 15 Nëntor, Ushtria Amerikane është hakuar nga një total prej 52 hakerësh. Megjithatë situata nuk është aq e keqe sa tingëllon. Kjo sepse ato ishin hakerë etikë dhe morën pjesë në ...

Ushtria Amerikane gjatë 5 javëve është hakuar nga 52 hakerë
Gjatë pesë javëve, nga 9 Tetori deri më 15 Nëntor, Ushtria Amerikane është hakuar nga një total prej 52 hakerësh. Megjithatë situata nuk është aq e keqe sa tingëllon. Kjo sepse ato ishin hakerë etikë dhe morën pjesë në ...
PC World | 17-Jan-2020 16:54
Gjatë pesë javëve, nga 9 Tetori deri më 15 Nëntor, Ushtria Amerikane është hakuar nga një total prej 52 hakerësh. Megjithatë situata nuk është aq e keqe sa tingëllon. Kjo sepse ato ishin hakerë etikë dhe morën pjesë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved