ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:26

UEFA po mendon format të ri për Ligën e Kampionëve: Më shumë klube dhe ndeshje, por edhe të ardhura

UEFA po mendon format të ri për Ligën e Kampionëve: Më shumë klube dhe ndeshje, por edhe të ardhura
Një Ligë e re e Kampionëve? Ky informacion vjen nga gazeta britanike “The Times dhe do të lejojë që klubet të kenë mw shumw ndeshje të garantuara në Evropë. Projekti i reformës në Ligën e Kampionëve, i cili do të hynte ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:53
Një Ligë e re e Kampionëve? Ky informacion vjen nga gazeta britanike “The Times dhe do të lejojë që klubet të kenë mw shumw ndeshje të garantuara në Evropë. Projekti i reformës në Ligën e Kampionëve, i cili do të hynte ...

UEFA po mendon format të ri për Ligën e Kampionëve: Më shumë klube dhe ndeshje, por edhe të ardhura
Një Ligë e re e Kampionëve? Ky informacion vjen nga gazeta britanike “The Times dhe do të lejojë që klubet të kenë mw shumw ndeshje të garantuara në Evropë. Projekti i reformës në Ligën e Kampionëve, i cili do të hynte ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 18:59
Një Ligë e re e Kampionëve? Ky informacion vjen nga gazeta britanike “The Times dhe do të lejojë që klubet të kenë mw shumw ndeshje të garantuara në Evropë. Projekti i reformës në Ligën e Kampionëve, i cili do të hynte ...

Ndryshimet në Champions League, njihuni me risitë e kompeticionit
Ashtu si u paralajmërua pranverën e kaluar nga shoqata europiane e klubeve (ECA), duke filluar që nga sezoni 2024/2025, formati i Champions League mund të ndryshojë. UEFA dhe ECA po studiojnë në fakt detajet e reformës, ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:08
Ashtu si u paralajmërua pranverën e kaluar nga shoqata europiane e klubeve (ECA), duke filluar që nga sezoni 2024/2025, formati i Champions League mund të ndryshojë. UEFA dhe ECA po studiojnë në fakt detajet e reformës, ...

Liga e Kampionëve, shtohet numri i ndeshjeve
Liga e Kampioneve do të ndryshojë dhe tashmë UEFA është dakord me propozimet që i kanë ardhur nga klubet e mëdha. Këto klubet që përfaqësohen nga ECA kanë insistuar se që nga vitit 2024, kur të përfundojë marrëveshja ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 08:00
Liga e Kampioneve do të ndryshojë dhe tashmë UEFA është dakord me propozimet që i kanë ardhur nga klubet e mëdha. Këto klubet që përfaqësohen nga ECA kanë insistuar se që nga vitit 2024, kur të përfundojë marrëveshja ...

Champions League ndryshon format, do luhen më shumë ndeshje
Mesa duket Champions League do të ndryshojë format. Të paktën sipas prestigjiozes “Times”, që flet për këmbënguljen e klubeve të mëdha europiane për të ndryshuar veprimtarinë kryesore në kontinent brenda vitit 2024. ...
Lexo | 16-Jan-2020 22:37
Mesa duket Champions League do të ndryshojë format. Të paktën sipas prestigjiozes “Times”, që flet për këmbënguljen e klubeve të mëdha europiane për të ndryshuar veprimtarinë kryesore në kontinent brenda vitit 2024. ...

Akord UEFA-ECA, formati aktual i Champions League do të ndryshojë
Mesa duket Champions League do të ndryshojë format. Të paktën sipas prestigjiozes “Times”, që flet për këmbënguljen e klubeve të mëdha europiane për të ndryshuar veprimtarinë kryesore në kontinent brenda vitit 2024. ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 19:58
Mesa duket Champions League do të ndryshojë format. Të paktën sipas prestigjiozes “Times”, që flet për këmbënguljen e klubeve të mëdha europiane për të ndryshuar veprimtarinë kryesore në kontinent brenda vitit 2024. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved