ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:46

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë
Ditën e djeshme, Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, ka ngritur padi kundër Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një Gjykatë të Prishtinës. Ajo që bie në sy është fakti se ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:24
Ditën e djeshme, Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, ka ngritur padi kundër Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një Gjykatë të Prishtinës. Ajo që bie në sy është fakti se ...

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë
Shkruan: Mark Marku Ajo që bie në sy është fakti se Kryeministri Rama ka gjetur pikërisht ditën kur në Kosovë përkujtohej Masakra e Reçakut, për të ngritur një padi kundër Kryeministrit të Kosovës. Edhe miku i Ramës, ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:02
Shkruan: Mark Marku Ajo që bie në sy është fakti se Kryeministri Rama ka gjetur pikërisht ditën kur në Kosovë përkujtohej Masakra e Reçakut, për të ngritur një padi kundër Kryeministrit të Kosovës. Edhe miku i Ramës, ...

Analiza/ Engjëll Musai: Padia e Ramës për Haradinajn tregoi nacionalizmin falco të ‘rilindësve’, që në fushatat elektorale dilnin në sheshe me Flamurin e Skënderbeut dhe Ismail Qemalit. Denoncimin e Ramës ndaj Heroit të UÇK-së do ta kishte zili edhe
Padia e Ramës për Haradinajn dhe harresa e tij për të kujtuar dy figurat e Kombit – Skënderbeun dhe Ismail Qemal Vlorën Nëse Aleksandër Vuçiç do të padiste kreun e Listës Serbe në Mitrovicë, nuk ka asnjë dyshim që mbarë ...
Telegraf | 17-Jan-2020 10:54
Padia e Ramës për Haradinajn dhe harresa e tij për të kujtuar dy figurat e Kombit – Skënderbeun dhe Ismail Qemal Vlorën Nëse Aleksandër Vuçiç do të padiste kreun e Listës Serbe në Mitrovicë, nuk ka asnjë dyshim që mbarë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved