ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 17:10

Taravari- Bekteshi, përplasje për byrekun

Taravari- Bekteshi, përplasje për byrekun
Taravari akuzon BDI-në se i kanë mbytur intelektualisht ata të cilët marrin rroga, por qëndrojnë në shtëpi. Sipas tij, shqiptarët në administratë shkojnë ju blejnë byrek maqedonasve, sepse janë niveli i fundit i ...
Shprehja | 16-Jan-2020 23:54
Taravari akuzon BDI-në se i kanë mbytur intelektualisht ata të cilët marrin rroga, por qëndrojnë në shtëpi. Sipas tij, shqiptarët në administratë shkojnë ju blejnë byrek maqedonasve, sepse janë niveli i fundit i ...

Taravari- Bekteshi, përplasje për byrekun
Taravari akuzon BDI-në se i kanë mbytur intelektualisht ata të cilët marrin rroga, por qëndrojnë në shtëpi. Sipas tij, shqiptarët në administratë shkojnë ju blejnë byrek maqedonasve, sepse janë niveli i fundit i ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 23:48
Taravari akuzon BDI-në se i kanë mbytur intelektualisht ata të cilët marrin rroga, por qëndrojnë në shtëpi. Sipas tij, shqiptarët në administratë shkojnë ju blejnë byrek maqedonasve, sepse janë niveli i fundit i ...

Adem Avziu: Turp për Taravarin!!!
Sekretari shtetëror në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Adem Avziu nëpërmjet facebook-ut i përgjigjet deklaratës së Arben Taravarit në lidhje me administratorët shqipëtar, ku i ofendon “se ata ju ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 22:12
Sekretari shtetëror në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Adem Avziu nëpërmjet facebook-ut i përgjigjet deklaratës së Arben Taravarit në lidhje me administratorët shqipëtar, ku i ofendon “se ata ju ...

Sekretari shtetëror në Ministrinë e Kulturës reagon ndaj deklaratave paushalle të Taravarit
Deklarata e Taravarit për emisionin e Alsat-M “Rruga Drejt”, aq sa është fyese, është e pabazë dhe jofaktuale! Administratorët shqiptarë në Ministrinë e Kulturës në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë të barabartë në ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 21:54
Deklarata e Taravarit për emisionin e Alsat-M “Rruga Drejt”, aq sa është fyese, është e pabazë dhe jofaktuale! Administratorët shqiptarë në Ministrinë e Kulturës në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë të barabartë në ...

Adem Avziu: Turp për Taravarin!!!
Sekretari shtetëror në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Adem Avziu nëpërmjet facebook-ut i përgjigjet deklaratës së Arben Taravarit në lidhje me administratorët shqipëtar, ku i ofendon “se ata ju ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 21:00
Sekretari shtetëror në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Adem Avziu nëpërmjet facebook-ut i përgjigjet deklaratës së Arben Taravarit në lidhje me administratorët shqipëtar, ku i ofendon “se ata ju ...

Adem Avziu: Turp për Taravarin!!!
“Turp për Taravarin!!! Nuk mund ta paramendoj që një “Doktor” të shprehet me këtë fjalor!!! Sot Taravari ofendoi mbi 22.000 administratorë shqiptarë (bazuar në të dhënat e fundit). I bëj thirrje Doktorit që të Ju ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 20:47
“Turp për Taravarin!!! Nuk mund ta paramendoj që një “Doktor” të shprehet me këtë fjalor!!! Sot Taravari ofendoi mbi 22.000 administratorë shqiptarë (bazuar në të dhënat e fundit). I bëj thirrje Doktorit që të Ju ...

Taravari ofendon administratorët shqiptar. “Ata ju mbajnë byrek maqedonasve” (VIDEO)
Sekretari gjenral i ASH-së një herit edhe kryetar i komunës së Gostivarit, Arben Taravari në emisionin Rruga Drejt në Alsat ka ofenduar administratorët shqiptarë duke ju thënë se ata janë aq të dobët sa që nuk bëjnë ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 18:08
Sekretari gjenral i ASH-së një herit edhe kryetar i komunës së Gostivarit, Arben Taravari në emisionin Rruga Drejt në Alsat ka ofenduar administratorët shqiptarë duke ju thënë se ata janë aq të dobët sa që nuk bëjnë ...

Taravari ofendon administratorët shqiptar. “Ata ju mbajnë byrek maqedonasve” (VIDEO)
Sekretari gjenral i ASH-së një herit edhe kryetar i komunës së Gostivarit, Arben Taravari në emisionin Rruga Drejt në Alsat ka ofenduar administratorët shqiptarë duke ju thënë se ata janë aq të dobët sa që nuk bëjnë ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 16:29
Sekretari gjenral i ASH-së një herit edhe kryetar i komunës së Gostivarit, Arben Taravari në emisionin Rruga Drejt në Alsat ka ofenduar administratorët shqiptarë duke ju thënë se ata janë aq të dobët sa që nuk bëjnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved