ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Spartak Ngjela: Janë gjetur pasuritë offshore të politikanëve shqiptarë

Spartak Ngjela: Janë gjetur pasuritë offshore të politikanëve shqiptarë
I ftuar në studion e Abc News, avokati, Spartak Ngjela ka folur për marrëveshjen ndërpartiake për Reformën Zgjedhore. Ai u shpreh se marrëveshjet nuk janë puthje, por bëhen për një gjë të përbashkët. “Marrëveshjet nuk ...
Dritare | 17-Jan-2020 21:31
I ftuar në studion e Abc News, avokati, Spartak Ngjela ka folur për marrëveshjen ndërpartiake për Reformën Zgjedhore. Ai u shpreh se marrëveshjet nuk janë puthje, por bëhen për një gjë të përbashkët. “Marrëveshjet nuk ...

Ngjela: Amerika i ka zbuluar hajdutët, SPAK u ka gjetur paratë offshore
Avokat Spartak Ngjela thotë se politikanët janë të trembur jo vetëm nga reforma në drejtësi por dhe ndryshimi i sistemit. Sipas tij Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. “Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 19:49
Avokat Spartak Ngjela thotë se politikanët janë të trembur jo vetëm nga reforma në drejtësi por dhe ndryshimi i sistemit. Sipas tij Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. “Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. ...

Ngjela flet për misionin e ambasdores së re: Amerika nuk të lutet, i ka zbuluar hajdutët
I ftuar në studion e “ABC News”, avokat Spartak Ngjela thotë se politikanët janë të trembur jo vetëm nga reforma në drejtësi por dhe ndryshimi i sistemit. Sipas tij Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. “Shqipëria po ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:32
I ftuar në studion e “ABC News”, avokat Spartak Ngjela thotë se politikanët janë të trembur jo vetëm nga reforma në drejtësi por dhe ndryshimi i sistemit. Sipas tij Shqipëria po shkon drejt shkatërrimit. “Shqipëria po ...

Ngjela për liderët e politikës: SPAK u ka gjetur paratë offshore. Marrëveshjet s’janë puthje
I ftuar në studion e “Abc News” avokati Spartak Ngjela ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore mes PS -PD. Ngjela u shpreh se marrëveshjet realizohen për diçka të përbashkët. “Marrëveshjet nuk janë puthje, bëhen ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:23
I ftuar në studion e “Abc News” avokati Spartak Ngjela ka folur për marrëveshjen e reformës zgjedhore mes PS -PD. Ngjela u shpreh se marrëveshjet realizohen për diçka të përbashkët. “Marrëveshjet nuk janë puthje, bëhen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved