ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 09:29

Sormani: Partizani do të jetë agresiv dhe i patrembur

Sormani: Partizani do të jetë agresiv dhe i patrembur
Adolfo Sormani ka futur në skaner Partizanin e tij. Italiani ka folur gjerë e gjatë për faqen e klubit dhe tregon si kanë shkuar përgatitjet, si e ka parë ekipin, porositë që ka për lojtarët, ndërkohë që thekson se në ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 16:47
Adolfo Sormani ka futur në skaner Partizanin e tij. Italiani ka folur gjerë e gjatë për faqen e klubit dhe tregon si kanë shkuar përgatitjet, si e ka parë ekipin, porositë që ka për lojtarët, ndërkohë që thekson se në ...

Partizani, Tirana e Kukësi kthehen nga Antalia: asnjë firmë në Turqi
Kanë mbyllur mini fazën përgatitore në Antalia të Turqisë të tre klubet Partizani, Tirana e Kukësi, pa mundur të bëjnë asnjë lëvizje merkato, si do të deshën trajnerët e skuadrave, gjatë kohës së qendrimit atje. ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 15:59
Kanë mbyllur mini fazën përgatitore në Antalia të Turqisë të tre klubet Partizani, Tirana e Kukësi, pa mundur të bëjnë asnjë lëvizje merkato, si do të deshën trajnerët e skuadrave, gjatë kohës së qendrimit atje. ...

Partizani mbyll fazën përgatitore, gati për një kalander “ferri”, flet Adolfo Sormani
Partizani i jep fund fazës përgatitore në Antalia të Turqisë. 12 ditë të plota që i kanë shërbyer Adolfo Sormanit për të krijuar një ide të plotë mbi lojtarët që ka në dispozicion dhe për të projektuar ndonjë afrimin në ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 15:23
Partizani i jep fund fazës përgatitore në Antalia të Turqisë. 12 ditë të plota që i kanë shërbyer Adolfo Sormanit për të krijuar një ide të plotë mbi lojtarët që ka në dispozicion dhe për të projektuar ndonjë afrimin në ...

Sormani hap kartat: Dua një Partizan agresiv, pa futbollin nuk do jetoja dot
Adolfo Sormani ka futur në skaner Partizanin e tij. Italiani ka folur gjerë e gjatë për faqen e klubit dhe tregon si kanë shkuar përgatitjet, si e ka parë ekipin, porositë që ka për lojtarët, ndërkohë që thekson se në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 14:35
Adolfo Sormani ka futur në skaner Partizanin e tij. Italiani ka folur gjerë e gjatë për faqen e klubit dhe tregon si kanë shkuar përgatitjet, si e ka parë ekipin, porositë që ka për lojtarët, ndërkohë që thekson se në ...

Partizani mbyll fazën përgatitore, gati për një kalander “ferri”, flet Adolfo Sormani
Partizani i jep fund fazës përgatitore në Antalia të Turqisë. 12 ditë të plota që i kanë shërbyer Adolfo Sormanit për të krijuar një ide të plotë mbi lojtarët që ka në dispozicion dhe për të projektuar ndonjë afrimin në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:35
Partizani i jep fund fazës përgatitore në Antalia të Turqisë. 12 ditë të plota që i kanë shërbyer Adolfo Sormanit për të krijuar një ide të plotë mbi lojtarët që ka në dispozicion dhe për të projektuar ndonjë afrimin në ...

Sormani tregon suksesin e Partizanit, italiani flet për fazën përgatitore
Trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani, ka folur pas fazës përgatitore në Turqi. Tekniku mendon se skuadra e tij mund të bëjë mirë në kampionat dhe flet për gjendjen e tij. “Kjo fazë përgatitore ishte një mundësi shumë e ...
Politiko | 17-Jan-2020 13:38
Trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani, ka folur pas fazës përgatitore në Turqi. Tekniku mendon se skuadra e tij mund të bëjë mirë në kampionat dhe flet për gjendjen e tij. “Kjo fazë përgatitore ishte një mundësi shumë e ...

Partizani me “fytyrën” e Sormanit, trajneri kërkon kohë për të aplikuar futbollin që ka në kokë
Partizani mbyll kapitullin e fazës përgatitore të Antalyas me një bilanc të kënaqshëm. Skuadra nën drejtimin e trajnerit të sapoemëruar, Adolfo Sormani ka zhvilluar tre ndeshje miqësore, por përtej dueleve testuese, ...
RTSH | 17-Jan-2020 10:24
Partizani mbyll kapitullin e fazës përgatitore të Antalyas me një bilanc të kënaqshëm. Skuadra nën drejtimin e trajnerit të sapoemëruar, Adolfo Sormani ka zhvilluar tre ndeshje miqësore, por përtej dueleve testuese, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved