ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 09:50

Skandaloze: FFK nënshtrohet para Rusisë

Skandaloze: FFK nënshtrohet para Rusisë
Federata e Futbollit e Kosovës ka lëshuar një mundësi ideale për të marrë një fitore në tavolinë përballë Rusisë, apo të marrë edhe një fitore edhe më të madhe, të detyrojë Rusinë të pranojë shtetësinë e Kosovës. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:05
Federata e Futbollit e Kosovës ka lëshuar një mundësi ideale për të marrë një fitore në tavolinë përballë Rusisë, apo të marrë edhe një fitore edhe më të madhe, të detyrojë Rusinë të pranojë shtetësinë e Kosovës. ...

Gjermanët për Kosovën; Përralla e madhe e një vendi të vogël
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...
Flaka | 16-Jan-2020 20:09
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...

“Kosova, përralla e madhe e një vendi të vogël”
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 18:36
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...

11:05 “Kosova: Përralla e madhe e një vendi të vogël” – Kompania gjermane lavdëron “Dardanët” Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen –...
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 11:11
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...

“Kosova: Përralla e madhe e një vendi të vogël” – Kompania gjermane lavdëron “Dardanët”
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 11:02
Faqja zyrtare e kompanisë Volkswagen – që ka qenë përkrahëse e futbollit gjatë vitit të fundit, si partnere e Federatës së Futbollit të Gjermanisë dhe ekipit kombëtar të Gjermanisë – e ka publikuar një artikull të ...

Mediumi i njohur gjerman shkruan për Kosovën: Një lojë e madhe për një vend të vogël
Kosova ka qenë anëtare e UEFA-s për vetëm 3 vite të mrekullueshme. Tash mungojnë vetëm dy fitore dhe shteti i vogël i Ballkanit mund të kualifikohet në Kampionatin Evropian të 2020-s. Prej një rruge të lodhshme drejt ...
Zeri | 15-Jan-2020 22:14
Kosova ka qenë anëtare e UEFA-s për vetëm 3 vite të mrekullueshme. Tash mungojnë vetëm dy fitore dhe shteti i vogël i Ballkanit mund të kualifikohet në Kampionatin Evropian të 2020-s. Prej një rruge të lodhshme drejt ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved