ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:30

Si ta zgjidhni problemin e veshit të bllokuar? Deri te bllokimi i veshit vjen për disa arsye, por nëse problemi është te grumbullimi i dyllit, dhe ekzistojnë disa këshilla për ta zgjedhur këtë problem. Para se të niseni te mjeku, ju paraqesim...

Si ta zgjidhni problemin e veshit të bllokuar? Deri te bllokimi i veshit vjen për disa arsye, por nëse problemi është te grumbullimi i dyllit, dhe ekzistojnë disa këshilla për ta zgjedhur këtë problem. Para se të niseni te mjeku, ju paraqesim...
Deri te bllokimi i veshit vjen për disa arsye, por nëse problemi është te grumbullimi i dyllit, dhe ekzistojnë disa këshilla për ta zgjedhur këtë problem. Para se të niseni te mjeku, ju paraqesim disa mënyra si ta ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 15:18
Deri te bllokimi i veshit vjen për disa arsye, por nëse problemi është te grumbullimi i dyllit, dhe ekzistojnë disa këshilla për ta zgjedhur këtë problem. Para se të niseni te mjeku, ju paraqesim disa mënyra si ta ...

12  këshilla për larjen e rrobave!
Larja e rrobave ndosha është një nga punët më të mërzitshme të shtëpisë por që s’mund ti shpëtojmë. Pavarësisht se inxhinierët kanë ndërtuar pajisje të reja me kalimin e viteve , madje është ndërtuar edhe një lavatriçe ...
Bordo | 30-Jul-2018 12:14
Larja e rrobave ndosha është një nga punët më të mërzitshme të shtëpisë por që s’mund ti shpëtojmë. Pavarësisht se inxhinierët kanë ndërtuar pajisje të reja me kalimin e viteve , madje është ndërtuar edhe një lavatriçe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved