ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:13

Shtëpia e famshme e modës ‘zhvesh’ Kendall Jenner

Shtëpia e famshme e modës ‘zhvesh’ Kendall Jenner
Kendall Jenner shquhet për fotosesionet e veçanta që i bën, e një të tillë e bëri së fundmi. Jenner i hoqi të gjitha për fotosesionin e ri e këtë e ka ndarë me ndjekësit një imazh nga fotosesioni i fundit, ku shfaqet ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 21:56
Kendall Jenner shquhet për fotosesionet e veçanta që i bën, e një të tillë e bëri së fundmi. Jenner i hoqi të gjitha për fotosesionin e ri e këtë e ka ndarë me ndjekësit një imazh nga fotosesioni i fundit, ku shfaqet ...

Oriola Marashi e ‘eksagjeron’ këtë herë publikon FOTO pa të brendshme
Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore. Çdo foto e saj pro vokative publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar. Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ve ...
Lexo | 17-Jan-2020 19:08
Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore. Çdo foto e saj pro vokative publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar. Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ve ...

Oriola Marashi joshë me fotosesionin e fundit
Oriola Marashi ka ndarë imazhe të reja nga fotosesioni i fundit. Oriola Marashi ka tërhequr vëmendjen e publikut me fotot e fundit të publikuara në Instagram. Bukuroshja ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente ...
Zeri | 17-Jan-2020 09:09
Oriola Marashi ka ndarë imazhe të reja nga fotosesioni i fundit. Oriola Marashi ka tërhequr vëmendjen e publikut me fotot e fundit të publikuara në Instagram. Bukuroshja ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved