ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 09:41

Shqipëria fiton luftën me Zvicrën, Florian Kamberi do luajë për kuqezinjtë

Shqipëria fiton luftën me Zvicrën, Florian Kamberi do luajë për kuqezinjtë
Florian Kamberi, futbollisti i Hibernian në Skoci, do të ketë të drejtën përfundimisht të përfaqësojë kombëtaren kuqezi. Burime nga FSHF-ja bëjnë me dije se institucioni i futbollit shqiptar ka fituar të drejtën në FIFA ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 22:20
Florian Kamberi, futbollisti i Hibernian në Skoci, do të ketë të drejtën përfundimisht të përfaqësojë kombëtaren kuqezi. Burime nga FSHF-ja bëjnë me dije se institucioni i futbollit shqiptar ka fituar të drejtën në FIFA ...

Shqipëria fiton “luftën” me Zvicrën për këtë super futbollistë shqiptarë
Shqipëria ka fituar luftën me Zvicrën për shërbimet e Florian Kamberit, i cili ishte ftuar nga Edi Reja edhe në dy ndeshjet e fundit kualifikuese, mirëpo që i njëjti nuk mundi të luaj për shkak të një dëmtimi, por edhe ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 22:50
Shqipëria ka fituar luftën me Zvicrën për shërbimet e Florian Kamberit, i cili ishte ftuar nga Edi Reja edhe në dy ndeshjet e fundit kualifikuese, mirëpo që i njëjti nuk mundi të luaj për shkak të një dëmtimi, por edhe ...

Shqipëria fiton luftën me Zvicrën në FIFA, talenti i bashkohet Kombëtares Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri m
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 22:33
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...

Shqipëria e Zvicra në “luftë” për futbollistin shqiptar
Florian Kamberi ishte risia e Edi Rejas në grumbullimin e fundit, për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mirëpo, për fat të keq, sulmuesi nuk mundi të vihej nën urdhrat e italianit, për shkak të mungesës së ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:26
Florian Kamberi ishte risia e Edi Rejas në grumbullimin e fundit, për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mirëpo, për fat të keq, sulmuesi nuk mundi të vihej nën urdhrat e italianit, për shkak të mungesës së ...

Ekskluzive/ FSHF fiton betejën në FIFA mes kërcënimeve të Zvicrës! Kamberi do luajë për Shqipërinë!
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 22:01
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...

Ekskluzive/ FSHF fiton betejën në FIFA mes kërcënime të Zvicrës! Kamberi do luajë për Shqipërinë!
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 21:16
Tashmë është zyrtare! Florian Kamberi do të luajë për Shqipërinë! Lojtari 24-vjeçar që po shkëlqen në Premier Ligën skoceze me Hibernians, ka qenë prej muajsh objekt sherri mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ...

Zvicra e humb ‘luftën’ ky futbollist përfundimisht bëhet i Shqipërisë
Florian Kamberi u ftua në dy ndeshjet e fundit kualifikuese nga ana e trajnerit Reja te Shqipëria. Por sulmuesi nuk mund të luante për shkak të një dëmtimi, por edhe të një problemi me dokumentet. Zvicra nuk e ...
Zeri | 17-Jan-2020 21:54
Florian Kamberi u ftua në dy ndeshjet e fundit kualifikuese nga ana e trajnerit Reja te Shqipëria. Por sulmuesi nuk mund të luante për shkak të një dëmtimi, por edhe të një problemi me dokumentet. Zvicra nuk e ...

Shqipëria e Zvicra në “luftë” për futbollistin shqiptar
Florian Kamberi ishte risia e Edi Rejas në grumbullimin e fundit, për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mirëpo, për fat të keq, sulmuesi nuk mundi të vihej nën urdhrat e italianit, për shkak të mungesës së ...
Zeri | 17-Jan-2020 20:59
Florian Kamberi ishte risia e Edi Rejas në grumbullimin e fundit, për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës. Mirëpo, për fat të keq, sulmuesi nuk mundi të vihej nën urdhrat e italianit, për shkak të mungesës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved