ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 18:40

Shkupi në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë

Shkupi në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve me ajrin më të ndotur në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 14:09
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve me ajrin më të ndotur në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ...

Shkupi në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti jonë gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ndotura në Shkup sot janë ...
Shprehja | 17-Jan-2020 13:35
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti jonë gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ndotura në Shkup sot janë ...

Shkupi ndër qytetet më të ndotura në botë
Në listën e “air vizual”, Shkupi sot është në vendin e 11-të. Kryeqyteti jonë sot është qyteti i 11-të më i ndotur në botë. Përveç Shkupit, sot ajr shumë të ndotur ka edhe në qytetet e Tetovës, Kumanovës, Manastirit. ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 14:22
Në listën e “air vizual”, Shkupi sot është në vendin e 11-të. Kryeqyteti jonë sot është qyteti i 11-të më i ndotur në botë. Përveç Shkupit, sot ajr shumë të ndotur ka edhe në qytetet e Tetovës, Kumanovës, Manastirit. ...

Shkupi në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve me ajrin më të ndotur në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 13:35
Shkupi mëngjesin e sotëm sërish u rëndit në mesin e 10 qyteteve me ajrin më të ndotur në botë. Respektivisht nga 10 qytetet më të ndotura, kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut gjendet në vendin e nëntë. Vendet më të ...

Shkupi sërisht njëri nga qytetet me të ndotura në në botë
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘Airvisual‘ , u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...
Shenja | 17-Jan-2020 13:21
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘Airvisual‘ , u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...

Shkupi sërish në top 10 qytetet me ajër më të ndotur në Botë
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...
Flaka | 17-Jan-2020 11:54
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...

Shkupi përsëri në top 10 qytetet me ajër më të ndotur në botë
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 11:03
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...

Shkupi përsëri në top 10 qytetet me ajër më të ndotur në botë
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...
Republika | 17-Jan-2020 11:09
Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut, sipas ‘ Airvisual ‘, u gjet në top 10 qytetet me ajër të ndotur, apo më saktë në vendin e nëntë në ...

LSDM: Me ne pagat rriten më shpejt
Nëpërmjet një njoftimi të LSDM thuhet “s’ka dyfytyrësi më të madhe nga ajo kur Mickoski thotë se partia e tij do të luftojë më shumë për paga dhe pensione më të larta”. “OBRM-PDUKM 11 vite kishte kohë të rrisë pagat dhe ...
Arbresh | 16-Jan-2020 11:30
Nëpërmjet një njoftimi të LSDM thuhet “s’ka dyfytyrësi më të madhe nga ajo kur Mickoski thotë se partia e tij do të luftojë më shumë për paga dhe pensione më të larta”. “OBRM-PDUKM 11 vite kishte kohë të rrisë pagat dhe ...

OBRM-PDUKM: Për Makradulin dhe LSDM-në fajtorë janë instrumentet matëse të ndotjes së ajrit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...
Republika | 16-Jan-2020 11:26
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...

LSDM: Me ne pagat rriten më shpejt
Nëpërmjet një njoftimi të LSDM thuhet “s’ka dyfytyrësi më të madhe nga ajo kur Mickoski thotë se partia e tij do të luftojë më shumë për paga dhe pensione më të larta”. “OBRM-PDUKM 11 vite kishte kohë të rrisë pagat dhe ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 11:14
Nëpërmjet një njoftimi të LSDM thuhet “s’ka dyfytyrësi më të madhe nga ajo kur Mickoski thotë se partia e tij do të luftojë më shumë për paga dhe pensione më të larta”. “OBRM-PDUKM 11 vite kishte kohë të rrisë pagat dhe ...

OBRM-PDUKM: Për Makradulin dhe LSDM-në fajtorë janë instrumentet matëse të ndotjes së ajrit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...
Arbresh | 16-Jan-2020 10:54
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...

OBRM-PDUKM: Për Makradulin dhe LSDM-në fajtorë janë instrumentet matëse të ndotjes së ajrit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 10:31
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se me LSDM në pushtet për çdo ditë mbushen spitalet si pasojë e ajrit të ndotur. “Sipas të dhënave të Organizatës Shëndetësore Botërore, më shumë se tre mijë qytetarë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved