ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:23

Selena Gomez e dëshpëruar, blen vet albumin e saj që ta rëndisë të parin

Selena Gomez e dëshpëruar, blen vet albumin e saj që ta rëndisë të parin
Një javë më parë, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të ri, “Rare.” Duke qenë se ishte i mbushur me dedikime për Justin Bieber, pretendohej sukses i garantuar. Por albumi po merrte kohën e tij që të renditej në krye ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 23:12
Një javë më parë, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të ri, “Rare.” Duke qenë se ishte i mbushur me dedikime për Justin Bieber, pretendohej sukses i garantuar. Por albumi po merrte kohën e tij që të renditej në krye ...

Një tjetër tatuazh për Selena Gomez, emrin e albumit të ri e vendos në qafë
Në datë 10 janar, këngëtarja e njohur e muzikës pop, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘Rare’. Të shumtë ishin fansat që mendonin se një pjesë e mirë e këngëve i dedikoheshin ish-të ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 22:13
Në datë 10 janar, këngëtarja e njohur e muzikës pop, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘Rare’. Të shumtë ishin fansat që mendonin se një pjesë e mirë e këngëve i dedikoheshin ish-të ...

Selena Gomez e ka nisur një kapitull të ri, jo vetëm në muzikë
Ylli i hitit “Lose You To Love Me”, Selena Gomez, ka pasur një fillim emocionues të vitit 2020, me lansimin e albumit të tretë të incizuar në studio të titulluar, “Rare”. Së fundmi, në një intervistë për emisionin “The ...
Koha.net | 16-Jan-2020 13:18
Ylli i hitit “Lose You To Love Me”, Selena Gomez, ka pasur një fillim emocionues të vitit 2020, me lansimin e albumit të tretë të incizuar në studio të titulluar, “Rare”. Së fundmi, në një intervistë për emisionin “The ...

Prezantuesja e njohur kërkon falje për talljen e aktorit Joaquin Phoenix, për shkak të buzës së çarë
Ajo festoi të martën për lansimin e albumit të saj. Selena Gomez, të merkurën mori rrugën për në New York dhe u fotografua në aeroportin e John F. Kennedy International, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 13:10
Ajo festoi të martën për lansimin e albumit të saj. Selena Gomez, të merkurën mori rrugën për në New York dhe u fotografua në aeroportin e John F. Kennedy International, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic . ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved