ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 12:10

Sekuestrohen 126 milionë cigare kontrabandë

Sekuestrohen 126 milionë cigare kontrabandë
Dogana belge njoftoi sot se kishte sekuestruar 126 milionë cigare kontrabandë në rajonin e portit të Anvers-it, një trafik që i është atribuar një sektori të vetëm dhe që përfaqëson një humbje të mundshme prej 65 ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 13:59
Dogana belge njoftoi sot se kishte sekuestruar 126 milionë cigare kontrabandë në rajonin e portit të Anvers-it, një trafik që i është atribuar një sektori të vetëm dhe që përfaqëson një humbje të mundshme prej 65 ...

Kosovarët u kthehen lopëve, rritet numri i kontrabandës
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusnin ilegalisht 77 gjedhe. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë muajit dhjetor të 2019-së ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:30
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusnin ilegalisht 77 gjedhe. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë muajit dhjetor të 2019-së ...

Kosovarët i kthehen kontrabandës me lopë
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusin ilegalisht 77 gjedhe. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë muajit dhjetor të 2019-së ...
InFokusi | 17-Jan-2020 10:03
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusin ilegalisht 77 gjedhe. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë muajit dhjetor të 2019-së ...

Kosovarët u kthehen lopëve, rritet numri i kontrabandës
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusin ilegalisht 77 gjedhe, shkruan IndeksOnline. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 09:55
Gjatë vitit të kaluar, qytetarët e Republikës së Kosovës kanë tentuar të fusin ilegalisht 77 gjedhe, shkruan IndeksOnline. Në bazë të të dhënave 276 gjedhe janë konfiskuar nga Dogana e Kosovës. Ndërsa, vetëm gjatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved