ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 07:56

SHBA-ja ka vendosur sanksione kundër një gjenerali udhëheqës iranian

SHBA-ja ka vendosur sanksione kundër një gjenerali udhëheqës iranian
Uashington, 17 janar – SHBA-ja sot në kuadër të “fushatës së saj me presion maksimal” ka sanksionuar një gjeneral udhëheqës nga Garda revolucionare pas protestave në Iran, deklaroi Brajan Huk, përfaqësues i posaçëm i ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 19:52
Uashington, 17 janar – SHBA-ja sot në kuadër të “fushatës së saj me presion maksimal” ka sanksionuar një gjeneral udhëheqës nga Garda revolucionare pas protestave në Iran, deklaroi Brajan Huk, përfaqësues i posaçëm i ...

Iranianët vazhdojnë në heshtje rezistencën ndaj liderëve, nuk shkelin flamujt e huaj
Shtetasit iranian vazhdojnë në heshtje të mos bien pre e provokimeve nga liderët shtetëror, për të përdhosur flamurin amerikan dhe atë izraelit. Fotoja e fundit që është shfaqur në rrjetet sociale, tregon se si ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:00
Shtetasit iranian vazhdojnë në heshtje të mos bien pre e provokimeve nga liderët shtetëror, për të përdhosur flamurin amerikan dhe atë izraelit. Fotoja e fundit që është shfaqur në rrjetet sociale, tregon se si ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved