ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 01:02

FOTOT: Pasi u divorcua me burrin mekanik, Rudina Dembacaj shfaqet e lumtur në krahët e ish deputetit Mark Frroku

FOTOT: Pasi u divorcua me burrin mekanik, Rudina Dembacaj shfaqet e lumtur në krahët e ish deputetit Mark Frroku
Pak javë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj si dhe zyrtarizoi lidhjen e re me ish deputetin Mark Frroku. Së fundmi aktorja ku ka pozuar ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 14:02
Pak javë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj si dhe zyrtarizoi lidhjen e re me ish deputetin Mark Frroku. Së fundmi aktorja ku ka pozuar ...

Rudina Dembacaj nuk fshihet më; foto të reja krah Mark Frrokut
Pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj, Aleksandër, aktorja Rudina Dembacaj pranoi hapur romancën që përflitej prej kohësh, me ish-deputetin Mark Frroku. E duket se Rudina nuk ka ndërmend të fshihet e as të rezervohet ...
Bordo | 17-Jan-2020 15:25
Pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj, Aleksandër, aktorja Rudina Dembacaj pranoi hapur romancën që përflitej prej kohësh, me ish-deputetin Mark Frroku. E duket se Rudina nuk ka ndërmend të fshihet e as të rezervohet ...

Pasi deklaroi hapur dashurinë, Rudina me Markun të pandarë, çifti poston foto në krahët e njëri-tjetrit
Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:34
Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri ...

Pasi deklaroi hapur dashurine, Rudina poston foto ne krahet e Markut
Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 11:18
Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri ...

Rudinës nuk i bëhet vonë për komentet negative, publikon foton me partnerin e ri
Ditët e para të vitit 2020, Rudina Dembacaj zgjodhi të bëjë publike lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku. Ajo vendosi t’u vëri kapakun aludimeve, me tri foto ku tregonte se ata janë bashkë, në jetë dhe në biznes. Fotot ...
Lexo | 17-Jan-2020 10:28
Ditët e para të vitit 2020, Rudina Dembacaj zgjodhi të bëjë publike lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku. Ajo vendosi t’u vëri kapakun aludimeve, me tri foto ku tregonte se ata janë bashkë, në jetë dhe në biznes. Fotot ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved