ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:54

Roshi konfirmon formën e mirë, gol edhe në miqësore

Roshi konfirmon formën e mirë, gol edhe në miqësore
Odise Roshi formën e mirë që po kalon e tregoi dhe në miqësore, teksa ishte protagonist në suksesin 2-1 të skuadrës së tij, Akhmat Grozni, ndaj hungarezëve të Pak. Roshi, që luajti si zakonisht titullar, mundi jo vetëm ...
SuperSport | 17-Jan-2020 21:28
Odise Roshi formën e mirë që po kalon e tregoi dhe në miqësore, teksa ishte protagonist në suksesin 2-1 të skuadrës së tij, Akhmat Grozni, ndaj hungarezëve të Pak. Roshi, që luajti si zakonisht titullar, mundi jo vetëm ...

VIDEO | Odise Roshi i zoti edhe me kokë, shënon në miqësore
Odise Roshi ka shënuar në miqësoren e sotme që Akhmat Grozny ka regjistruar kundër hungarezëve të PAKS. Mesfushori fierak ishte titullar si zakonisht dhe u bë protagonist për skuadrën e tij. Ai e realizoi në fundin e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:16
Odise Roshi ka shënuar në miqësoren e sotme që Akhmat Grozny ka regjistruar kundër hungarezëve të PAKS. Mesfushori fierak ishte titullar si zakonisht dhe u bë protagonist për skuadrën e tij. Ai e realizoi në fundin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved