ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 07:54

Ronaldinho tregon fillimet e Messit, trajnerin më të mirë dhe Milanin e tij plot yje

Ronaldinho tregon fillimet e Messit, trajnerin më të mirë dhe Milanin e tij plot yje
Ishte një nga yjet më të mëdhenj në historinë e fundit të Barcelonës, duke treguar klas dhe gjenialitet në fushë. Po flasim për brazilianin Ronaldinho, i cili i “vari këpucët në gozhdë” në vitin 2018. Ish-kampioni i ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 12:14
Ishte një nga yjet më të mëdhenj në historinë e fundit të Barcelonës, duke treguar klas dhe gjenialitet në fushë. Po flasim për brazilianin Ronaldinho, i cili i “vari këpucët në gozhdë” në vitin 2018. Ish-kampioni i ...

Ronaldinho: Messit s’i duhej ndihma ime në Barcelonë
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 18:14
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...

Barcelona, Messi, Milan/ Braziliani Ronaldinho “pa doreza”
Braziliani Ronaldinjo ishte një prej futbollistëve më të dashur deri kur vari këpucët në gozhdë, por edhe problemet e tij financiare e ato me drejtësinë (së fundmi) nuk e kanë zbehur afeksionin e tifozëve. Ikona e ...
InFokusi | 17-Jan-2020 15:41
Braziliani Ronaldinjo ishte një prej futbollistëve më të dashur deri kur vari këpucët në gozhdë, por edhe problemet e tij financiare e ato me drejtësinë (së fundmi) nuk e kanë zbehur afeksionin e tifozëve. Ikona e ...

Ronaldinho: Messit s’i duhej ndihma ime
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 09:45
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...

Ronaldinho: Messi nuk kishte nevojë për asgjë nga unë kur erdhi te Barcelona
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 09:12
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...

Ronaldinho: Messi nuk kishte nevojë për asgjë nga unë kur erdhi te Barcelona, ishte ndryshe nga gjithë të tjerët
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 09:00
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...

Ronaldinho: Messi nuk kishte nevojë për asgjë nga unë kur erdhi te Barcelona, ishte ndryshe nga gjithë të tjerët
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 09:00
Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, beson se Lionel Messit nuk i duhej asgjë prej tij, pas bashkimit me skuadrën e parë të Barcelonës. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në ...

Ronaldinho: Messit s’i duhej ndihma ime në Barcelonë
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...
Lexo | 17-Jan-2020 08:58
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...

08:37 Ronaldinho: Messit s’i duhej ndihma ime në Barcelonë Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati...
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 08:39
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...

Ronaldinho: Messit s’i duhej ndihma ime në Barcelonë
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 08:18
Ronaldinho beson se Lionel Messi nuk pati nevojë për asnjë lloj ndihme nga ai gjatë fillimit të karrierës së tij në Barcelonë. Fituesi i Kupës së Botës 2002 arriti në Camp Nou në vitin 2003 dhe ishte në klub gjatë kohës ...

Ozil konfirmon të ardhmen: Nuk largohem nga Arsenali
Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho tha se ndryshimi i stilit të lojës së Barcelonës nuk u bë nga ai. Ai thotë se një grup lojtarësh ishin në një moment të shkëlqyeshëm dhe kështu Barcelona filloi të mos njihte humbjet, ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 18:54
Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho tha se ndryshimi i stilit të lojës së Barcelonës nuk u bë nga ai. Ai thotë se një grup lojtarësh ishin në një moment të shkëlqyeshëm dhe kështu Barcelona filloi të mos njihte humbjet, ...

“Mbaj mend kur flitej për një Messi…”, Ronaldinho rikthehet pas në kohë
Ronaldinho është një legjendë e futbollit botëror dhe miliona tifozë presin me padurim rrëfimet e tij për të kaluarën. Këtë e ka bërë së fundmi për revistën Panenka, aty ka komentuar situata të ndryshme të karrierës së ...
Politiko | 16-Jan-2020 18:25
Ronaldinho është një legjendë e futbollit botëror dhe miliona tifozë presin me padurim rrëfimet e tij për të kaluarën. Këtë e ka bërë së fundmi për revistën Panenka, aty ka komentuar situata të ndryshme të karrierës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved