ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 12:07

Roli i shërbimeve sekrete dhe vrasjet e mistershme që po tronditin Europën

Roli i shërbimeve sekrete dhe vrasjet e mistershme që po tronditin Europën
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. *Nga ...
Lapsi | 17-Jan-2020 22:13
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. *Nga ...

“Rrezik, që vrasjet sekrete të kthehen në normalitet”, historiani: Një arsye, shpërbërja e rendit të vjetër ndërkombëtar
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:42
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...

“Rrezik, që vrasjet sekrete të kthehen në normalitet”
Më 3 janar 2020 SHBA vranë gjeneralin iranian Ghassem Soleimani përmes një sulmi me dron. Më 23. gusht 2019 pandehet se shërbimi sekret rus vrau çeçenin në emigracion Zelimkhan Khangoshvili në Berlin. Më 2 tetor 2018 ...
Lajminet | 17-Jan-2020 14:21
Më 3 janar 2020 SHBA vranë gjeneralin iranian Ghassem Soleimani përmes një sulmi me dron. Më 23. gusht 2019 pandehet se shërbimi sekret rus vrau çeçenin në emigracion Zelimkhan Khangoshvili në Berlin. Më 2 tetor 2018 ...

“Rrezik, që vrasjet sekrete të kthehen në normalitet”
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Nga Christopher ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 09:12
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Nga Christopher ...

Vrasjet sekrete/ Evropa në alarm, po kthehen në një nomalitet të frikshëm
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...
Medial | 17-Jan-2020 10:48
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Europë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...

“Rrezik, që vrasjet sekrete të kthehen në normalitet”
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Evropë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 08:54
Një valë frikësuese vrasjesh sekrete ka mbërritur në Evropë, shkruan historiani dhe eksperti i shërbimeve sekrete, Christopher Nehring. Kjo ka të bëjë edhe me shpërbërjen e rendit të vjetër ndërkombëtar. Më 3 janar 2020 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved