ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 15:43

Rikthimi delikat i Bonuçit nga Milani te Juventusi, zbulohen mesazhet me ultrasit: Ishte sulm për klubin jo për mua

Rikthimi delikat i Bonuçit nga Milani te Juventusi, zbulohen mesazhet me ultrasit: Ishte sulm për klubin jo për mua
Leonardo Bonuçi u rikthye te Juventusi në verën e 2018, vetëm një vit pasi kishte kaluar te Milani, me të cilët nuk tregoi një formë shumë të mirë. Ky ishte një moment me të vërtetë delikat për mbrojtësin italian, i ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 15:53
Leonardo Bonuçi u rikthye te Juventusi në verën e 2018, vetëm një vit pasi kishte kaluar te Milani, me të cilët nuk tregoi një formë shumë të mirë. Ky ishte një moment me të vërtetë delikat për mbrojtësin italian, i ...

Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe ultrasit të Juventusit pas kthimit nga Milani
Pasi ishte kthyer nga Milani në Juventus, Leonardo Bonucci e kishte kontaktuar një tifoz ultras të bardhezinjve për të tentuar ta përmirësojë marrëdhënien e tij me tifozët. Tani janë publikuar mesazhet mes atyre dyve. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 11:45
Pasi ishte kthyer nga Milani në Juventus, Leonardo Bonucci e kishte kontaktuar një tifoz ultras të bardhezinjve për të tentuar ta përmirësojë marrëdhënien e tij me tifozët. Tani janë publikuar mesazhet mes atyre dyve. ...

Arrestimet e ultrasve të Juves, zbardhen përgjimet mes tyre dhe Bonucci
Para se të raportohen përgjimet midis Leonardo Bonucci dhe disa ultrasve të Juventus, është e nevojshme të nisemi nga një premisë. Siç është raportuar nga “Il Corriere dela Sera”, në verën e vitit 2018, në kuadrin e ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 10:18
Para se të raportohen përgjimet midis Leonardo Bonucci dhe disa ultrasve të Juventus, është e nevojshme të nisemi nga një premisë. Siç është raportuar nga “Il Corriere dela Sera”, në verën e vitit 2018, në kuadrin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved