ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 01:12

Renova dhe Gostivari nesër përballen në Tetovë

Renova dhe Gostivari nesër përballen në Tetovë
Renova me Alush Gavazajn në skuadër gjatë ditës së nesërme do të përballet me Gostivarin në Tetovë, në një ndeshje miqësore, që të dy trajnerëve do ju shërbejë për të parë sa më afër formën e futbollistëve të tyre, që ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 20:55
Renova me Alush Gavazajn në skuadër gjatë ditës së nesërme do të përballet me Gostivarin në Tetovë, në një ndeshje miqësore, që të dy trajnerëve do ju shërbejë për të parë sa më afër formën e futbollistëve të tyre, që ...

Vijnë dy largimet e para nga Renova
Pas dy afrimeve të bëra në skuadër, te Renova kanë ardhur edhe largimet e para. Nga tabori i skuadrës nga Xhepçishti njoftuan se me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë bashkëpunimin me sulmuesin Lavdrim Skenderi dhe ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 14:19
Pas dy afrimeve të bëra në skuadër, te Renova kanë ardhur edhe largimet e para. Nga tabori i skuadrës nga Xhepçishti njoftuan se me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë bashkëpunimin me sulmuesin Lavdrim Skenderi dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved