ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:03

Real Madridi ka mbrojtjen më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës

Real Madridi ka mbrojtjen më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës
Real Madrid është një nga skuadrat që po kalon formë shumë të mirë në këtë edicion. “Los Blancos” e kanë rritur efikasitetin e shënimit të golave, mirëpo poashtu klubi nga Madridi janë të jashtëzakonshëm edhe në vijën e ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:16
Real Madrid është një nga skuadrat që po kalon formë shumë të mirë në këtë edicion. “Los Blancos” e kanë rritur efikasitetin e shënimit të golave, mirëpo poashtu klubi nga Madridi janë të jashtëzakonshëm edhe në vijën e ...

Operacioni “fshesa”, Zidane largon dy lojtarë nga Real Madrid
Nga një lojtar stoli në sezonin e kaluar me Luciano Spallettin, Lautaro Martinez është shndërruar në një protagonist në Interin e Antonio Contes dhe po shënon rregullisht e po ndihmon skuadrën që të ndjekë ritmin e ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 14:51
Nga një lojtar stoli në sezonin e kaluar me Luciano Spallettin, Lautaro Martinez është shndërruar në një protagonist në Interin e Antonio Contes dhe po shënon rregullisht e po ndihmon skuadrën që të ndjekë ritmin e ...

FFK-ja shkelë përsëri statutin e saj në organizimin për Kuvendin Zgjedhor
Real Madrid është një nga skuadrat që po kalon formë shumë të mirë në këtë edicion. “Los Blancos” e kanë rritur efikasitetin e shënimit të golave, mirëpo poashtu klubi nga Madridi janë të jashtëzakonshëm edhe në vijën e ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 10:18
Real Madrid është një nga skuadrat që po kalon formë shumë të mirë në këtë edicion. “Los Blancos” e kanë rritur efikasitetin e shënimit të golave, mirëpo poashtu klubi nga Madridi janë të jashtëzakonshëm edhe në vijën e ...

Lautaro e injoron Barçën, e qon në “qiell” veten me lavdata
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për sezonin aktual me nerazurët dhe për të ardhmen e tij. Kurse për raportimet në lidhje me transferimin e tij në Barcelonë futbollisti ka thënë “S ot unë jam duke luftuar ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 23:57
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për sezonin aktual me nerazurët dhe për të ardhmen e tij. Kurse për raportimet në lidhje me transferimin e tij në Barcelonë futbollisti ka thënë “S ot unë jam duke luftuar ...

Martinez: Me Lukakun ndihem mirë, te Interi më duan shumë
Nga një lojtar stoli në sezonin e kaluar me Luciano Spallettin, Lautaro Martinez është shndërruar në një protagonist në Interin e Antonio Contes dhe po shënon rregullisht e po ndihmon skuadrën që të ndjekë ritmin e ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 22:33
Nga një lojtar stoli në sezonin e kaluar me Luciano Spallettin, Lautaro Martinez është shndërruar në një protagonist në Interin e Antonio Contes dhe po shënon rregullisht e po ndihmon skuadrën që të ndjekë ritmin e ...

Lautaro flet për spekulimet që e largojnë nga Interi
Sulmuesi argjentinas shënoi golin e tij të 15-të të sezonit gjatë barazimit 1-1 të Interit kundër Atalanta në fundjavë. Partneriteti i 22-vjeçarit në sulm me Romelu Lukaku ka krijuar Nerazzurri si sfidues serioz për ...
Lajminet | 16-Jan-2020 20:51
Sulmuesi argjentinas shënoi golin e tij të 15-të të sezonit gjatë barazimit 1-1 të Interit kundër Atalanta në fundjavë. Partneriteti i 22-vjeçarit në sulm me Romelu Lukaku ka krijuar Nerazzurri si sfidues serioz për ...

?Bëhet publike shuma e grumbulluar nga ndeshja e bamirësisë
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për interesimin e Barcelonës për shërbimet e tij. Martinez thekson se forma e tij e mirë tek Interi do ta ndihmojë atë edhe tek Argjentina, shkruan GazetaBlic . “Ajo që po ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 17:40
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për interesimin e Barcelonës për shërbimet e tij. Martinez thekson se forma e tij e mirë tek Interi do ta ndihmojë atë edhe tek Argjentina, shkruan GazetaBlic . “Ajo që po ...

Lautaro Martinez flet për interesimin e Barcelonës
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për interesimin e Barcelonës për shërbimet e tij. Martinez thekson se forma e tij e mirë tek Interi do ta ndihmojë atë edhe tek Argjentina, shkruan GazetaBlic. “Ajo që po ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 17:29
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka folur për interesimin e Barcelonës për shërbimet e tij. Martinez thekson se forma e tij e mirë tek Interi do ta ndihmojë atë edhe tek Argjentina, shkruan GazetaBlic. “Ajo që po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved