ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:26

Reagon Fero pas videos ku e dashura e tij puthej me një mashkull tjetër

Reagon Fero pas videos ku e dashura e tij puthej me një mashkull tjetër
Ngërrçi mes Ldk-së dhe VV-së ka bërë që edhe artistë të shumtë të reagojnë negativisht përmes rrjeteve sociale, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre edhe bashkëshorti i Tuna Sejdit, muzikanti Patris Berisha. Përmes një ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 21:54
Ngërrçi mes Ldk-së dhe VV-së ka bërë që edhe artistë të shumtë të reagojnë negativisht përmes rrjeteve sociale, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre edhe bashkëshorti i Tuna Sejdit, muzikanti Patris Berisha. Përmes një ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK-së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:31
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK-së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:55
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:39
Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës. Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas ...

Beqiri: Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një ...
Arbresh | 16-Jan-2020 17:50
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një ...

Ky është propozimi “fantastik” i Ismet Beqirit për koalicionin VV-LDK
Ismet Beqiri, sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka komentuar mosmarrëveshjet në mes të partisë së tij dhe VV-së për arritjen e një marrëveshjeje për koalicion. Ai ka publikuar një fotografi në ...
InFokusi | 16-Jan-2020 17:40
Ismet Beqiri, sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka komentuar mosmarrëveshjet në mes të partisë së tij dhe VV-së për arritjen e një marrëveshjeje për koalicion. Ai ka publikuar një fotografi në ...

Beqiri: Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak
Sekretari i përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri, ka reaguar pas refuzimit të ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një fotografi të tij ku ka thënë se LDK është e vendosur për bashkëqeverisje të ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 17:26
Sekretari i përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri, ka reaguar pas refuzimit të ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një fotografi të tij ku ka thënë se LDK është e vendosur për bashkëqeverisje të ...

Ismet Beqiri vjen me një propozim “të fortë” për koalicionin VV-LDK
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 17:23
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së. Beqiri ka postuar një ...

Beqiri: Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së, shkruan GazetaBlic. Beqiri ...
Zeri | 16-Jan-2020 17:17
Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së, shkruan GazetaBlic. Beqiri ...

Ismeti del me një propozim të “fortë” për koalicionin me VV-në
Anëtari i kryesisë së LDK-së, Ismet Beqiri përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook i ka dërguar një mesazh Lëvizjes Vetëvendosje. ” Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak.”, ka shkruar Beqiri, ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 17:17
Anëtari i kryesisë së LDK-së, Ismet Beqiri përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook i ka dërguar një mesazh Lëvizjes Vetëvendosje. ” Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak.”, ka shkruar Beqiri, ...

Testi i madh për Albin Kurtin?
Oferta e Isa Mustafes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) e bërë dje ndaj Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje (LVV) ishte perfide dhe mjeshtërore nga ana e tij, në kuptimin që i jep një ndarje proporcionale ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 13:58
Oferta e Isa Mustafes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) e bërë dje ndaj Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje (LVV) ishte perfide dhe mjeshtërore nga ana e tij, në kuptimin që i jep një ndarje proporcionale ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved