ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:56

Puthje nëpërmjet telefonit, Genta Ismajli shijon dashurinë edhe në distancë

Puthje nëpërmjet telefonit, Genta Ismajli shijon dashurinë edhe në distancë
Genta Ismajli duket se është në momentet më të lumtura të jetës së saj me të dashurin turk Husen i cili është edhe biznesmen i fuqishëm ku vepron mes Zvicrës dhe Turqisë. Ajo është mbushur vazhdimisht me dhurata të ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 21:11
Genta Ismajli duket se është në momentet më të lumtura të jetës së saj me të dashurin turk Husen i cili është edhe biznesmen i fuqishëm ku vepron mes Zvicrës dhe Turqisë. Ajo është mbushur vazhdimisht me dhurata të ...

Ndodh edhe kjo – Genta Ismajli “rr ah” të dashurin Turk
Ndodh edhe kjo – Genta Ismajli “rr ah” të dashurin Turk Një video që ka rrjedhë në rrjetet sociale po komentohet mjaft shumë, në video qifti shihet duke provuar stile të ndryshëm të artëve marciale. Në këtë video ...
Albportali | 17-Jan-2020 13:38
Ndodh edhe kjo – Genta Ismajli “rr ah” të dashurin Turk Një video që ka rrjedhë në rrjetet sociale po komentohet mjaft shumë, në video qifti shihet duke provuar stile të ndryshëm të artëve marciale. Në këtë video ...

Genta Ismajli në Mercedes e “çan” puron, por i bie pishman dhe i fshin fotografitë
Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është në lidhje me miliarderin turk, e këtë gjë ata nuk po e mbajnë të fshehur. Genta publikon shumë fotografi me të, shkruan Indeksonline. Së fundi, ajo ka ndarë disa fotografi ku ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 13:20
Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është në lidhje me miliarderin turk, e këtë gjë ata nuk po e mbajnë të fshehur. Genta publikon shumë fotografi me të, shkruan Indeksonline. Së fundi, ajo ka ndarë disa fotografi ku ...

Nuk ndalet Genta: Xhiron veten dhe të dashurin turk nga xhakuzi
Genta Ismajli duke se po shijon çastet më të mira të jetës me të dashurin e ri të saj turk, transmeton Gazeta Metro. Genta ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin......
Zeri | 16-Jan-2020 18:19
Genta Ismajli duke se po shijon çastet më të mira të jetës me të dashurin e ri të saj turk, transmeton Gazeta Metro. Genta ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin......

Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie. Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili i ka pushtuar zemrën. Ajo dhe biznesmeni i suksesshëm turk ...
InFokusi | 16-Jan-2020 15:18
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie. Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili i ka pushtuar zemrën. Ajo dhe biznesmeni i suksesshëm turk ...

Genta xhiron veten dhe të dashurin në xhakuzi
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...
Republika | 16-Jan-2020 13:58
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...

Genta Ismaili publikon pamje, duke u “rrahur” me të dashurin e saj turk
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie. Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka pushtuar zemrën, shkruan Indeksonline. Ajo ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 12:22
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie. Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka pushtuar zemrën, shkruan Indeksonline. Ajo ...

Genta ‘shkrihet’ pas të dashurit turk!
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po jeton një romancë dashurie. Madje, interpretuesja e hiteve të dikurshme duket se shkrihet e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka vjedhur zemren, shkruan Indeksonline. Ajo duket ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 11:26
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po jeton një romancë dashurie. Madje, interpretuesja e hiteve të dikurshme duket se shkrihet e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka vjedhur zemren, shkruan Indeksonline. Ajo duket ...

Ndërron jetë babai i aktorit të njohur
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 10:31
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...

Publikohet video e Genta Ismajlit duke u “rrahur” me të dashurin turk
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private, ...
Aktuale.MK | 16-Jan-2020 10:31
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private, ...

Del video: Genta Ismajli duke u “rrahur” me të dashurin turk
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket......
Zeri | 16-Jan-2020 10:16
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket......

Del video: Genta Ismajli duke u “rrahur” me të dashurin turk
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 10:01
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...

I dashuri turk rrah Genten me shqelma, publikohen videot?! (VIDEO)
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 08:42
Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë. Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private. ...

Publikohet video e Genta Ismajlit duke u “rrahur” me të dashurin turk
Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private, shkruan . Ajo tashmë po e shijon lidhjen e saj të dashurisë ...
Lajminet | 16-Jan-2020 08:20
Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private, shkruan . Ajo tashmë po e shijon lidhjen e saj të dashurisë ...

Genta xhiron veten dhe të dashurin në xhakuzi
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 01:39
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...

Genta ‘shkrihet’ pas të dashurit turk!
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po jeton një romancë dashurie. Madje, interpretuesja e hiteve të dikurshme duket se shkrihet e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka vjedhur zemren, shkruan Indeksonline. Ajo duket ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 00:53
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po jeton një romancë dashurie. Madje, interpretuesja e hiteve të dikurshme duket se shkrihet e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka vjedhur zemren, shkruan Indeksonline. Ajo duket ...

Genta Ismajli më aktive se kurrë, publikon një tjetër moment romantik me të dashurin
Këngëtarja Genta Ismajli është bërë më aktive se kurrë më parë në rrjete sociale, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram ajo po ndan foto të ndryshme por shumica prej tyre janë me të dashurin e saj turk. Duket se ajo ...
Lajminet | 15-Jan-2020 23:28
Këngëtarja Genta Ismajli është bërë më aktive se kurrë më parë në rrjete sociale, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram ajo po ndan foto të ndryshme por shumica prej tyre janë me të dashurin e saj turk. Duket se ajo ...

Genta xhiron veten dhe të dashurin në xhakuzi
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...
Gazeta Observer | 15-Jan-2020 22:18
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një ditë dhe një nga çastet e saj të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë venodsur të shkojnë këtë herë në një vend më të nxehtë për të notuar e relaksuar dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved