ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:59

Prishtinë: Anulohet një fluturim për shkak të mjegullës

Prishtinë: Anulohet një fluturim për shkak të mjegullës
Mjegulla ka bërë që disa fluturime në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” të aterojnë në Shkup e Tiranë. Madje, fluturimi i paraparë i kompanisë “Turkish Airlines” në ora 19:35 është anuluar plotësisht. Lajmin e ka ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 15:41
Mjegulla ka bërë që disa fluturime në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” të aterojnë në Shkup e Tiranë. Madje, fluturimi i paraparë i kompanisë “Turkish Airlines” në ora 19:35 është anuluar plotësisht. Lajmin e ka ...

Mjegulla krijon vështirësi për fluturimet në aeroportin “Adem Jashari”, anulohet një prej tyre
Mjegulla ka bërë që disa fluturime në aeroportin ndërkmbëtar “Adem Jashari” të aterojnë në Shkup e Tiranë. Madje, fluturimi i paraparë i kompanisë “Turkish Airlines” në ora 19:35 është anuluar plotësisht. Lajmin për ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:23
Mjegulla ka bërë që disa fluturime në aeroportin ndërkmbëtar “Adem Jashari” të aterojnë në Shkup e Tiranë. Madje, fluturimi i paraparë i kompanisë “Turkish Airlines” në ora 19:35 është anuluar plotësisht. Lajmin për ...

U anuluan disa fluturime në Maqedoninë e Veriut
Disa fluturime dhe arritje janë anuluar në aeroportin e Ohrit “Apostull Pali”, për shkak të mjegullës së madhe që ka kapluar vendin tonë. Që në orët e para të mëngjesit, arritja e fluturimit nga Vjena u anulua, sikurse ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 21:23
Disa fluturime dhe arritje janë anuluar në aeroportin e Ohrit “Apostull Pali”, për shkak të mjegullës së madhe që ka kapluar vendin tonë. Që në orët e para të mëngjesit, arritja e fluturimit nga Vjena u anulua, sikurse ...

U anuluan disa fluturime në Maqedoninë e Veriut
Disa fluturime dhe arritje janë anuluar në aeroportin e Ohrit “Apostull Pali”, për shkak të mjegullës së madhe që ka kapluar vendin tonë, transmeton Portalb.mk . Që në orët e para të mëngjesit, arritja e fluturimit nga ...
Flaka | 16-Jan-2020 19:34
Disa fluturime dhe arritje janë anuluar në aeroportin e Ohrit “Apostull Pali”, për shkak të mjegullës së madhe që ka kapluar vendin tonë, transmeton Portalb.mk . Që në orët e para të mëngjesit, arritja e fluturimit nga ...

Për shkak të mjegullës anulohen disa fluturime në aeroportin e Ohrit
Për shkak të mjegullës sërish janë anuluar disa fluturime dhe aterime në aeroportin e Ohrit “Shën Apostol Pavle”. Ulja e aeroplanit nga Vjena në orën 07:50 është anuluar. Gjithashtu është anuluar edhe ulja e aeroplanit ...
Republika | 16-Jan-2020 16:31
Për shkak të mjegullës sërish janë anuluar disa fluturime dhe aterime në aeroportin e Ohrit “Shën Apostol Pavle”. Ulja e aeroplanit nga Vjena në orën 07:50 është anuluar. Gjithashtu është anuluar edhe ulja e aeroplanit ...

Për shkak të mjegullës anulohen disa fluturime në aeroportin e Ohrit
Për shkak të mjegullës sërish janë anuluar disa fluturime dhe aterime në aeroportin e Ohrit “Shën Apostol Pavle”. Ulja e aeroplanit nga Vjena në orën 07:50 është anuluar. Gjithashtu është anuluar edhe ulja e aeroplanit ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 16:12
Për shkak të mjegullës sërish janë anuluar disa fluturime dhe aterime në aeroportin e Ohrit “Shën Apostol Pavle”. Ulja e aeroplanit nga Vjena në orën 07:50 është anuluar. Gjithashtu është anuluar edhe ulja e aeroplanit ...

Për shkak të mjegullës përsëri janë riorientuar fluturimet nga aeroporti i Ohrit
Ohër, 16 janar 2020 (MEDIAL) – Për shkak të mjegullës përsëri janë anuluar aterrimet dhe fluturimet në aeroportin e Ohrit “Shën Apostull Pali”. Aterrimi i aeroplanit nga Vjena në orën 7:50 të mëngjesit të sotëm është ...
Medial | 16-Jan-2020 15:56
Ohër, 16 janar 2020 (MEDIAL) – Për shkak të mjegullës përsëri janë anuluar aterrimet dhe fluturimet në aeroportin e Ohrit “Shën Apostull Pali”. Aterrimi i aeroplanit nga Vjena në orën 7:50 të mëngjesit të sotëm është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved