ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:54

Përdoruesit e Windows 10 marrin një shfletues të ri Edge

Përdoruesit e Windows 10 marrin një shfletues të ri Edge
Microsoft filloi të përdorë shfletuesin e ri Edge për Windows 10. Shfletuesi Microsoft Edge nuk ishte veçanërisht i suksesshëm që nga fillimi dhe u ndërpre për Windows 10 në 2018. Tani Microsoft ka filluar ta vërë në ...
Medial | 17-Jan-2020 22:56
Microsoft filloi të përdorë shfletuesin e ri Edge për Windows 10. Shfletuesi Microsoft Edge nuk ishte veçanërisht i suksesshëm që nga fillimi dhe u ndërpre për Windows 10 në 2018. Tani Microsoft ka filluar ta vërë në ...

Përdoruesit e Windows 10 marrin një shfletues të ri Edge
Microsoft filloi të përdorë shfletuesin e ri Edge për Windows 10. Shfletuesi Microsoft Edge nuk ishte veçanërisht i suksesshëm që nga fillimi dhe u ndërpre për Windows 10 në 2018, transmeton Telegrafi. Tani ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:13
Microsoft filloi të përdorë shfletuesin e ri Edge për Windows 10. Shfletuesi Microsoft Edge nuk ishte veçanërisht i suksesshëm që nga fillimi dhe u ndërpre për Windows 10 në 2018, transmeton Telegrafi. Tani ...

Google do ta mbështesë Chrome në Windows 7 të paktën deri në mesin e vitit 2021
Nga e marta, Microsofti nuk do të ofrojë më mbështetje zyrtare për sistemin operativ Windows 7. Megjithatë, ende shtrohet pyetja se çfarë do të jetë në dispozicion në formën e aplikacioneve eksterne, përfshirë browserin ...
Medial | 16-Jan-2020 23:57
Nga e marta, Microsofti nuk do të ofrojë më mbështetje zyrtare për sistemin operativ Windows 7. Megjithatë, ende shtrohet pyetja se çfarë do të jetë në dispozicion në formën e aplikacioneve eksterne, përfshirë browserin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved